جناب آقای صفایی فر صاحب امتیاز و مدیر مسئول محترم نشریه شهر ما

جناب آقای صفایی فر
صاحب امتیاز و مدیر مسئول محترم نشریه شهر ما

باسلام و احترام در نشریه مهر ماه سال جاری شهر ما، مطالبی از سوی هیات مدیره بلوک ۱۶ در خصوص اعلام نظر هیات مدیره مرکزی درج شده بود، که لازم است جهت تنویر افکار عمومی پاسخ آن بشرح ذیل داده شود.
خواهشمند است براساس قانون مطبوعات نسبت به چاپ نامه مذکور اقدام فرمایید.
۱_ تشکل هیات مدیره مرکزی شهرک اکباتان بر اساس خواست کلیه بلوکهای شهرک اکباتان صورت گرفته است و بر اساس آن اساسنامه و مصوبات با تصویب در مجمع عمومی صورت قانونی بخود گرفته است.
۲_ هر سال مجمع عمومی هیات مدیره مرکزی، شارژ مصوب را به بلوکها اعلام می نماید و هیات مدیره مرکزی موظف می باشد نسبت به وصول مبالغ شارژ، اقدام نماید.
در سال‌های گذشته یکی از بلوک‌ها جهت عدم پرداخت شارژ به مراجع قضایی مراجعه نمود و در مراحل مختلف از سوی دادگاه محکوم گردید.
رای نهایی مبنی بر پرداخت شارژ بلوک مذکور، از سوی شعبه دوازدهم تشخیص دیوان عالی کشور به شماره ۱۲_۴۰۹/۸۴ مورخ ۸۵/۱/۱۹ صادر گردید.
تصاویر اسناد محاکم قضایی به ضمیمه ارسال گردید تا در صورت صلاحدید، نسبت به درج آنها اقدام شود.
۳_ برای استیفای حقوق ساکنین شهرک اکباتان، لزوم یکپارچگی و همسویی بین بلوکها، امری عقلایی و مدنی ست و با توجه به تعرضاتی که به مشاعات شهرک در گذشته صورت گرفته و بیم آن برای آینده هم وجود دارد ، لزوم وحدت بین ۳۳ بلوک شهرک اکباتان، الزامی ست و هر ساز مخالف و شعار اختلاف انگیز بین بلوک ها بنفع افراد و یا سازمان‌هایی خواهد شد که حقوق حقه ساکنین شهرک اکباتان را زیر پا نهادند.
۴_در مورد اعلام نظر هیات مدیره مرکزی در خصوص داوری بین دو گروه مدعی جهت اداره بلوک ۱۶، باید به چند نکته اشاره نمود.
الف – هر دو جناح ادله و اسناد خود را به هیات مدیره مرکزی ارائه نمودند و با توجه به اینکه بالاترین رکن هر مجموعه، مجمع عمومی می باشد، هیات مدیره مرکزی به اتفاق آرا، نظر مجمع عمومی و هیات داوران بلوک ۱۶ را تایید نمود و به همه ارکان و دوستان بلوک ۱۶ توصیه نمود، ضمن کنار گذاشتن اختلافات در جهت ایجاد اتحاد برای رفع مشکلات و ارائه خدمت به ساکنین خود، کوشا باشند.
ب – ظاهرا کسانیکه که عامل ایجاد اختلاف در بین ساکنین بلوک خود شده اند، درصدد ایجاد اختلاف بین بلوکهای شهرک هم هستند! بطوریکه پس از روی کار آمدن در سایت مجازی که خود عامل ایجاد تفرقه در بین بلوک‌ها می باشد، اعلام نمودند از پرداخت شارژ به هیات مدیره مرکزی امتناع خواهند کرد!
پس از مدتی و بروز مشکلات و اختلاف نظر با مصوبات مجمع عمومی در بلوک خود، طی ارسال اسنادی، هیات مدیره مرکزی را بعنوان حکم قرار دادند،
ولی پس از صدور رای، اعلام داشتند، هیات مدیره مرکزی فاقد وجاهت قانونی می باشد!
در اینجا باید بدوستان متذکر شد که اگر جایگاه هیات مدیره مرکزی را قبول نداشتید چرا آنها را حکم قرار دادید!
آیا اگر صدور رای به نفع شما بود باز هم این چنین نظر می‌دادید!
آیا درست است که از سوی شما اعلام شود در صورت صدور رای به نفع ما ، حاضریم معوقات شارژ بلوک به هیات مدیره مرکزی را پرداخت نماییم!
هیات مدیره مرکزی با حفظ بی طرفی و بدون توجه به درخواست‌های ناعادلانه و ضمن بررسی اسناد و مدارک، نسبت به صدور رای اقدام نمود و خرسند می باشد که در همه حال حقوق ساکنین شریف بلوک ۱۶ را پاس دا‌شته است.
در پایان توجه همشهرکیان فرهیخته شهرک را به این نکته جلب می نماید که در انتخاب اعضای هیات مدیره بلوکهای خود دقت فرمایید چرا که عملکرد آنها در داخل و خارج بلوک، بعنوان کارنامه ساکنین تلقی می گردد و انتخاب افرادی که به وظایف خود آگاه نمی باشند می تواند برای بلوک خود و شهرک هزینه تولید نماید.
باتشکر

حسین کرد
رئیس هیات مدیره مرکزی شهرک اکباتان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *