جناب آقای مهندس ها‌شمی رئیس محترم شورای اسلامی شهر تهران

جناب آقای مهندس ها‌شمی
رئیس محترم شورای اسلامی شهر تهران

باسلام

احتراما همانطور که استحضار دارید حدود ۱۵ سال پیش از سوی شرکت متروی تهران که جنابعالی مدیریت آن را بعهده داشتید، تابلویی در محل احداث پروژه تعمیر زیر زمینی قطارهای مترو در شهرک اکباتان نصب گردید و در آن عنوان گردید که بزودی پروژه مذکور به اتمام خواهد رسید و بروی بستر آن فضای سبز مناسب جهت استفاده ساکنین شهرک اکباتان بنا خواهد شد.
از آن روزها تاکنون سهم ساکنین شهرک اکباتان، ریزگرد و گرد و خاک ناشی از ناتمام ماندن این پروژه متروکه بوده است.
با پی گیری های بعمل آمده همواره وعده اتمام پروژه داده می شد ولی بعد از مدتی بعلت کمبود بودجه اولویت کار به سایر امور تخصیص می یافت.
ایستگاه های مترو در محله های شهر تهران، فضایی حدود صد متر را اشغال کرده است، در حالی که برای ساخت یک ایستگاه مترو در شهرک اکباتان، چندین هکتار زمین مرغوب توسط مترو جهت ساخت تعمیرگاه قطار زیر زمینی، اشغال گردیده است و مشخص نیست که تا چند سال دیگر باید چشم انتظار تکمیل این پروژه بود.
حال که جنابعالی با رای قاطبه مردم شریف شهر تهران در کسوت رئیس شورای شهر تهران قرار دارید، انتظار هست عنایت ویژه ای به این پروژه نیمه تمام داشته باشید تا در دوره کنونی شورای شهر تهران، پروژه مذکور به سامان برسد.
متاسفانه تعویض مدیران شهرداری و مجریان خط ۴ مترو باعث گردیده است تلاش‌های هیات مدیره مرکزی شهرک اکباتان جهت جلب خواسته های اهالی شریف و فرهیخته شهرک اکباتان ابتر بماند و با آمدن مدیران جدید الزاما موضوع در اولویت قرار نمی گیرد.
خوشبختانه حضرتعالی با مشکل مربوطه در شهرک اکباتان از نزدیک آشنا هستید و درخواست و انتظار داریم با دستور پی گیری ویژه جهت انجام و اتمام این پروژه نیمه تمام، خاطره خوش از شما در اذهان ساکنین شهرک اکباتان باقی بماند.

با تشکر

حسین کرد
رئیس هیات مدیره مرکزی شهرک اکباتان

رونوشت :
– جناب آقای مهندس افشانی شهردار محترم شهر تهران جهت استحضار
– جناب آقای مهندس امام مدیر عامل محترم شرکت متروی تهران و حومه جهت استحضار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *