۸ محور مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی مسدود هستند

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: محور‌های اولنگ –شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان و دیزین-شمشک در استان‌های تهران و البرز مسدود است.

وی از انسداد محور دره شهر – پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین در استان ایلام به علت ریزش کوه خبر داد و گفت: مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است.

این مقام انتظامی ادامه داد: محور شوش – فتح المبین در استان خوزستان به علت طغیان رودخانه و تخریب پل مسدود و تردد وسایل نقلیه سنگین از این محور ممنوع است.

سرهنگ رحمانی خاطرنشان کرد: کمربندی آذرشهر به پل غله زار در استان آذربایجان شرقی به علت سیلابی شدن رودخانه، پایه‌های پل شکسته شده برهمین اساس این محور مسدود است و مسیر جایگزین از داخل شهر آذر شهر انجام می‌شود.

وی ادامه داد: محور خلخال – اسالم در استان اردبیل به علت عملیات راه سازی در محدوده کیلومتر ۷ تا ۱۸.۵ از تاریخ ۳۱ فروردین تا ۳۱ تیرماه مسدود است و مسیر جایگزین از محور خلخال-پونل است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به انسداد محور گیوی – خلخال در استان اردبیل به علت نشست و رانش زمین اشاره و بیان کرد: مسیر جایگزین محور خلخال – فیروزآباد است.

سرهنگ رحمانی در خاتمه گفت: محور ایلام – اسلام آباد(تونل اربعین) به علت رفع نقص سیستم روشنایی و تهویه مسدود و مسیر جایگزین محور قلاجه است.

گفتنی است؛ پلیس راه راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد: تمامی محور‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

انتهای پیام/

انسداد ۸ محور مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *