گزارش نشست با اعضای هیات مدیره شهرک اکباتان با شهردار محترم منطقه ۵ جناب آقای مهندس اسدی

  اعضای هیات مدیره مرکزی و دبیر شورا یاری شهرک اکباتان روز یکشنبه مورخ ۹۷/۲/۲۳ در خصوص مشکلات مربوط به شهرک اکباتان جلسه ای با آقای مهندس اسدی شهردار منطقه ۵ برگزار نمودند.
در این جلسه خانم تبریزی دبیر شورایاری، آقای کرد، آقای حسیبی، آقای شکوهی، آقای هاشمی، اعضای هیات مدیره مرکزی حضور داشتند و موارد مطروحه ذیل بیان گردید و از سوی شهردار منطقه پاسخ داده شد.
در انتها مقرر شد شهردار منطقه ۵ به اتفاق معاونین مربوطه طی هفته آینده با حضور اعضای هیات مدیره مرکزی و دبیر شورایاری از نزدیک بازدیدی از شهرک داشته باشند و مشکلات مطرح شده را مورد ارزیابی قرار دهند.

 

در خصوص تکمیل پروژه مترو و احداث فضای سبز بروی سطح آن، آقای اسدی عنوان داشت که شرکت مترو درصدد تکمیل آن می باشد ولی بدلیل مشکل نقدینگی، اتمام پروژه طولانی شده است و اظهار امیدواری کرد که با پی گیری های لازم پروژه تکمیل گردد. 
در مورد احداث ورودی دوم جهت مترو، ایشان اظهار داشت تا با همکاری مدیران شهرک، مکان مناسبی در این خصوص پیشنهاد گردد.
شهردار همچنین در مورد ساخت فضای سبز در ضلع شمالی پروژه مگامال و تکمیل باند ورودی به پارکینگ مگامال از اتوبان شهید ستاری گفت، حتما پی گیری خواهد کرد و تاخیر در راه اندازی آن را جایز نمی  داند.
در مورد جانمایی جدید بازار میوه و تره بار در زمین های متعلق به مگامال ایشان عنوان نمود باید طرح را با مدیران فوق مطرح نماید و در صورت عدم موافقت با درخواست مربوطه، خواهان معرفی محل جدید در این خصوص گردید.
در مورد ساخت پارکینگ مناسب در کناربازار میوه و تره بار فعلی هم قرار شد بررسی بیشتری صورت گیرد.
شهردار در مورد تشدید ترافیک در شهرک پس از راه اندازی پردیس سینمایی مگامال، اظهار داشت، قرار بود پس از تکمیل و راه اندازی پارکینگ، نسبت به افتتاح پردیس سینمایی اقدام گردد با این حال قول داد پی گیر مشکلات ترافیکی و راه اندازی پارکینگ های مربوطه خواهد شد.
در خصوص پیشنهاد های ذیل نیز مقرر شد ضمن نشست مجدد بررسی و دستورات لازم صادر گردد.
-شفاف سازی در خصوص ساخت و ساز صورت گرفته در زمین های بیمارستان صارم
-استفاده از پسآب فاضلاب شهرک و نحوه مشارکت شهرداری در احداث آن
– معضل دست فروش ها و سد معبر در شهرک
-تعیین تکلیف مغازه های نیمه کاره دور میدان بسیج
-واگذاری اتاق های سابق انجمن الزایمر به نهاد های داخل شهرک 
– پروژه آبیاری قطره ای در شهرک
– کاشت درختچه در بلوار اصلی 
– ترمیم آسفالت خیابان ها
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *