کش روی از مغازه‌های سوپرمارکت‌‌ و میوه فروشی‌ها

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ مجید عسگر نیا رئیس کلانتری ۱۲۶ تهران پارس گفت: در چند روز اخیر ماموران کلانتری ۱۲۶ تهران پارس از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی در جریان وقوع کش روی توسط پسر جوانی از مغازه‌های سوپر مارکت، میوه فروشی و تهیه غذا واقع در محله تهران پارس قرار گرفتند و با تشکیل پرونده‌ای با موضوع کش روی برای بررسی موضوع و شناسایی متهم به نشانی اعلامی مراجعه کردند.

رئیس کلانتری ۱۲۶ تهران پارس گفت: با حضور ماموران در محل، مالکان مغازه‌ها از سرقت تلفن همراه، صندوق صدقه، مواد غذایی و … اظهار شکایت کردند و اظهار داشتند، مرد جوانی به بهانه خرید کالا از غفلت آنان سوء استفاده کرده است و تعدادی کالا و اقلام که دسترسی به آن‌ها داشته است سرقت و به سرعت متواری شده است.

وی افزود: ماموران کلانتری تهران پارس در تحقیقات میدانی موفق شدند چهره واضحی از متهم را به دست بیاورند و در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش‌تر نیز به جرم کش روی مدتی را در زندان سپری کرده است.

عسگر نیا با اشاره به اینکه تعداد گشت زنی‌های انتظامی هدفمند افزایش یافت و ماموران شناسایی مخفیگاه متهم را در دستور کار قرار دادند، عنوان کرد: گشت زنی‌های پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان ۲۱۲ مشاهده کردند مرد جوانی با سرعت از مغازه میوه فروشی خارج شد و به دنبال آن صاحب مغازه میوه فروشی در حالی که به تعقیب پسر جوان می‌پرداخت با فریاد‌های دزد دزد از مردم درخواست کمک می‌کرد.

رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس گفت: ماموران در این صحنه وارد عمل شدند و متهم را دستگیر کردند و در تحقیقات از وی مشخص شد که سارق جوان همان سارق تحت تعقیب است که در این مغازه هم در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت گوشی موبایل مالک مغازه میوه فروشی کرده است.

سرهنگ عسگرنیا گفت: متهم به ۲۰ فقره کش روی از مغازه‌های سوپر مارکت، میوه فروشی و تهیه غذا اعتراف کرده است و اظهار داشت، اموال سرقتی را به ۲ مالخر فروخته است.

این مقام پلیسی گفت: با شناسایی مالخران ماموران کلانتری در ۲ عملیات جداگانه با هماهنگی‌های قضائی هر دو مالخر را در مخفیگاهشان دستگیر کردند و بدین ترتیب هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *