کشورهای بیگانه چه کاره‌اند که در امور ایران دخالت می‌کنند

مولوی اسحاق مدنی در نشست بین‌المللی احزاب آسیایی:

مشاور روسای جمهور سابق در امور اهل سنت گفت: ملت ایران سال‌ها پیش در یک رفراندوم گفتند که جمهوری اسلامی را می‌خواهند بنابراین کشورهای بیگانه چه کاره‌اند که در امور این ملت دخالت می‌کنند.

کشورهای بیگانه چه کاره‌اند که در امور ایران دخالت می‌کنندبه گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مولوی اسحاق مدنی مشاور روسای جمهور سابق در امور اهل سنت در بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین‌المللی احزاب آسیایی و دومین کنفرانس ویژه راه ابریشم که از صبح امروز(جمعه ۱۳ بهمن ماه) در سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهار کرد: داعش در جهان اسلام و غیر اسلام ریشه دوانده است و این فتنه هنوز از بین نرفته و آثار مخرب آن را می‌بینیم.

وی ادامه داد: احزاب سیاسی به ریشه‌‌ها توجه نمی‌کنند و گاه نسخه‌هایی را که دانشمندان برای یک منطقه مفید می‌بینند آن را به کل جهان تعمیم می‌دهند.

مشاور روسای جمهور سابق در امور اهل سنت تصریح کرد: اگر کشورهای غربی و آمریکا به آزادی اعتقاد دارند باید این آزادی برای همه باشد نه اینکه بگویند مردم غرب در انتخاب حکومت‌هایشان آزاد هستند اما زمانی که نوبت به یک کشور اسلامی برسد با خواسته مردم این کشورها به مخالفت برخیزند.

اسحاق مدنی تصریح کرد: زمانی که مردم کشورهای اسلامی به یک تصمیم می‌رسند می‌بینیم که جبهه مدعی حقوق بشر تصمیم‌های آنان را خلاف حقوق بشر می‌داند معلوم است که این آقایان ساکنان کشورهای اسلامی را اصلا بشر حساب نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی هر ساله یک انتخابات برگزار می‌شود، گفت: زمانی که انقلاب اسلامی پیروز شد مردم با حضور گسترده در یک رفراندوم اعلام کردند که جمهوری اسلامی را می‌خواهیم و آنان در هر انتخابات رئیس جمهور مدنظر خود را انتخاب کرده‌اند کشورهای بیگانه چه کاره هستند که در امور ایران دخالت می‌کنند.

مشاور روسای جمهور سابق در امور اهل سنت با اشاره به تبلیغات گسترده نظام استکبار علیه انقلاب اسلامی ادامه داد: در فلسطین می‌بینیم که همه قدرت‌های بزرگ با همکاری یکدیگر افرادی را از دیگر نقاط جهان آورده‌اند و برای آنان در فلسطین منزل می‌سازند و منزل ساکنان اصلی این کشور را تخریب و آنها را از شهرهایشان تبعید می‌کنند.

اسحاق مدنی با تأکید بر اینکه از نظر غربی‌ها کشورهای اسلامی و مردم فلسطین حق انتخاب ندارند، به پدیده شوم داعش اشاره کرد و گفت: هیچ عاقلی در هیچ کجای دنیا داعش را تأیید نمی‌کند؛ هدف داعش بدنام کردن اسلام است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *