کشف اجساد خانواده ۳ نفره در یخچال/ سلطان زانتیا به دام افتاد

مهمترین اخبار پلیس پایتخت در شهریور ماهبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان مهمترین حوادث شهریور ماه را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

۳۰۰ هزار تومان پول، زن جوان را به کام مرگ کشاند

در شهریور ماه پلیس با دستگیری فردی به ظن قتل یک زن جوان اقدام به بازجویی از وی کرد.
مجتبی در اظهارات گفت: چند روز گذشته از طریق یکی از دوستان خود با مقتول آشنا شدم. روز جمعه خانواده ام در شهرستان به سر می‌برد؛ با فقدانی تماس گرفته و او را به خانه ام دعوت کردم؛ پس از چند ساعت مقتول به خانه‌ی من آمد؛ مدت کوتاهی از حضور او در خانه‌ی من نگذشته بود که از او درخواست کردم خانه را ترک کند، اما او برای این کار درخواست مبلغ ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد کرد و تهدید کرد که اگر این پول را به او پرداخت نکنم، همسایه‌ها را از حضورش در خانه‌ی من مطلع می‌کند. به او گفتم که بیشتر از ۱۵۰ هزار تومان نمی‌توانم به او پرداخت کنم، اما او همچنان اصرار داشت تا ۳۰۰ هزار تومان به او پرداخت کنم؛ باهم درگیر شدیم که ناگهان مقتول روی زمین افتاد. مقتول نفس نمی‌کشید؛ ترسیده بودم و می‌خواستم تا هرچه زودتر جسد را به بیرون از خانه منتقل کنم تا خانواده ام متوجه موضوع نشوند.

کشف اجساد خانواده ۳ نفره در یخچال

در شهریور ماه وقوع یک جنایت خانوادگی در خیابان شریعتی خیابان یخچال به کلانتری ۱۲۴ قلهک اعلام شد. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر ورود پدر و مادر پژمان به داخل ساختمان شدند که پژمان نیز آن‌ها را همراهی می‌کرده و پس از دقایقی، پژمان به تنهایی از ساختمان خارج شده است.

آقای «ف» سلطان زانتیا به دام افتاد

در قالب اجرای طرح رعد توسط پلیس، بسیاری از سارقان خودرو و مالخران به دام افتادند. بسیاری از این سارقان افراد سابقه داری بودند که سابقه ده‌ها مورد سرقت را در کارنامه خود داشتند.
اما در میان همه آن‌ها جوانی بود که مالخران او را سلطان زانتیا صدا می‌زدند. اسم کاملش را نه خود به ما گفت و نه ماموران. تنها گفتن که می‌توان نام او را در رسانه ف. ح. ذکر کرد.

قاتل آتنا اصلانی اعدام شد + عکس و فیلم

حکم اعدام و قصاص قاتل آتنا اصلانی دختر معصوم پارس آبادی بامداد ۲۹ شهریور در ملاءعام اجرا شد.

قتل ناموسی در قهوه‌خانه

حادثه قتل در ساعت ۱۸ (بیست و ششم شهریورماه) در یک قهوه خانه در پیشوای استان تهران رخ داد و در پی آن جوان ۲۶ ساله‌ای، مرد جوان ۳۰ ساله‌ای را با اسلحه وینچستر به قتل رساند و متواری شد.
شناسایی محل اختفاء قاتل صورت گرفت و با هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتیاین جوان را سه روز پس از قتل دستگیر کردند. علت قتل مسائل ناموسی بوده است.

انتهای پیام/

مهمترین اخبار پلیس پایتخت در شهریور ۹۶

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *