کدام ایرانی‌ها بیشتر به کربلا می‌روند؟

در گفتگو باشگاه خبرنگاران جوان با آقایی بخوانید:

کدام ایرانی‌ها بیشتر به کربلا می‌روند؟مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت، در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: دستورالعمل اعزام‌های استانی به عتبات عالیات برای دفاتر حج و زیارت استان‌ها صادر شده است و این دفاتر به زودی فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: متناسب با تقاضای زائران در سایر استان‌های کشور برای اعزام به عتبات عالیات، این کار آغاز خواهد شد و به تدریج تعداد این سفرها و استان‌های مجری اعزام کننده زائران افزایش خواهد یافت.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: اعزام استانی به عتبات عالیات از دی ماه سال گذشته به طور آزمایشی شروع شد و عمده شهرهایی که تاکنون از این اعزام‌ها بهره‌مند شده‌اند، استان‌های کرمانشاه، لرستان، مرکزی و قم هستند.

آقایی در ادامه یادآور شد: بحث بیمه و همچنین تامین امنیت سایر زائران اعزامی به عتبات عالیات از همه استان‌های کشور به صورت متمرکز از طریق سازمان حج و زیارت انجام و تامین خواهد شد.

وی اضافه کرد: مسئولیت ارائه خدمات به کاروان‌های اعزامی از استان‌ها به عتبات عالیات و همچنین متولی اجرای این عملیات در عراق و خدمات رسانی به سایر زائران بر عهده شرکت‌های کارگذاری تحت نظارت سازمان حج و زیارت بوده است و از این پس نیز به همین شکل ادامه می‌یابد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تاکید کرد: همه اعزام‌های استانی به عتبات عالیات به طور مستمر از سوی سازمان حج و زیارت پیگیری می‌شوند و نقاط ضعف و کم و کسری‌های موجود، به تدریج برطرف و نقاط قوت نیز تعمیم داده خواهد شد و الگو قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

استان‌های کرمانشاه، لرستان، مرکزی و قم در صدر اعزامی‌های عتبات

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *