کاهش ۸۳ درصدی تعداد مسافران پایانه‌های تهران در ۱۷ روز نخست فروردین

مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری تهران خبر داد؛

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر حسین صدیقى مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک سوار‌های شهرداری تهران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم اجرای دستورالعمل‌های مرتبط جهت کاهش شیوع این بیماری، پایانه‌های تهران نیز شاهد کاهش ۸۳ درصدی مسافران بوده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها با بیان همکاری و تعهد هموطنان مسئولیت پذیر نسبت به دستورالعمل‌های مبارزه با شیوع ویروس کرونا گفت: خوشبختانه بسیاری از شهروندان با ماندن در خانه هایشان و پرهیز از انجام سفر‌های نوروزی سعی در همکاری برای مبارزه با شیوع این بیماری کردند و تعداد مسافران جابه جا شده از پایانه‌های برون شهری غرب، جنوب، شرق، بیهقی و پونک تهران کاهش محسوس ۸۳ درصدی را تجربه کرد.

وی با اعلام کاهش ۷۱ درصدی در تعداد سرویس‌های خروجی از پایانه‌های پایتخت افزود: در بازه زمانی ۱۷ روز ابتدای فروردین ماه سال جاری در مجموع از پنج پایانه پایتخت ۱۰۵ هزار و ششصد و دو مسافر خارج شده اند.

صدیقی در پایان ضمن قدردانی از همکاری هموطنان در رعایت توصیه‌های مسئولان برای مبارزه با بیماری کرونا خاطر نشان کرد: از آنجا که هنوز شیوع این بیماری مهار نشده است، کماکان از هموطنان خواهشمندیم برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان و قطع زنجیره انتقال این ویروس از حضور در پایانه‌ها و انجام سفر‌های غیرضروری اجتناب کنند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *