کاهش قابل ملاحظه آمار تلفات چهارشنبه پایان سال ارتباطی مستقیم با وظایف نیروی انتظامی

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بند پی در مراسم آغاز طرح نوروزی فرماندهی انتظامی تهران که صبح امروز (چهارشنبه) در میدان آزادی برگزار شد اظهار کرد: مجموعه نیروی انتظامی مجموعه ای وظیفه مند، کوشا و جهادگر است و از مهمترین وظایف دولت ها برقراری نظم و امنیت در جامعه است که رشد اقتصادی را به دنبال دارد و این مهم برعهده نیروی انتظامی بعنوان حافظان نظم در جامعه است .

وی افزود: امروز میلاد امام علی (ع) به عنوان پیشوای اول شیعیان است که مجموعه خدم نیروی انتظامی به پیروی از این امام همام مشغول خدمت رسانی است .

 محسنی بندپی تشریح کرد: خدمت رسانی شبانه روزی و بی منت از وظایف نیروی انتظامی است که البته این خدمت رسانی مکانی را نمی شناسد.

استاندار تهران گفت: کاهش قابل ملاحظه آمار تلفات چهارشنبه پایان سال ارتباطی مستقیم با ایفای درست وظایف نیروی انتظامی است .

وی افزود: ورود نیروی انتظامی در مسائل اجتماعی و برخورد نرم با این معضلات یکی از اقدامات مثبت این مجموعه است.

استاندار تهران اظهار کرد: به عنوان رئیس شورای تأمین استان وظیفه دارم از برنامه های علمی و کارشناسی فرماندهی پلیس انتظامی پایتخت قدردانی می کنم. ‌

وی ادامه داد: اگر امسال شاهد کاهش تعداد معتادین متجاهر در سطح شهر بودیم این امر ناشی از ساماندهی و اجتماع پذیر کردن معتادین از سوی نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *