کاندیداهایی که توانایی رفع مشکلات اقتصادی را ندارند، شعار ندهند

خانم میرحسینی لطفا منتشر کنید/// کاندیداها توانایی رفع مشکلات اقتصادی را ندارند، شعار ندهندبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد ابطحی نماینده مردم  خمینی‌شهر در جلسه علنی امروز(چهارشنبه، ۳۰ فروردین) در تذکری شفاهی با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: مردم همواره در رأی دادن، اصل را بر صحت شعارها قرار می‌دهند.
 
وی با اشاره به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان ارتش که به مباحث اقتصادی تأکید داشته‌اند، افزود: ۱۳ مورد از ۲۸ مورد تأکیدات معظم‌له معطوف به مسائل اقتصادی است که باید مسئولان این هشدارها را جدی بگیرند.
 
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس تصریح کرد: کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری اگر توانایی رفع مشکلات اقتصادی را ندارند، شعار ندهند و اصلا کاندیدا نشوند.
 
ابطحی رفع مشکلات اقتصادی کشور را نیز ضرورتی انکارناپذیر دانست.
 
وی همچنین در تذکری به شورای نگهبان اظهارداشت: رد یا تأیید صلاحیت هر شخصی به ناحق، حق الناس است به همین جهت شورای نگهبان باید در تأیید و یا رد صلاحیت کاندیداها از حق‌الناس مراقبت کند.
 
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس خطاب به کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری نیز گفت: مواظب باشند تا با نامه نوشتن و نطق، به قوه عاقله شورای نگهبان توهین نکنند.
 
انتهای پیام/
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *