پیگیری افزایش حقوق کارمندان هلال احمر در ۱۰۰ روز گذشته

افزایش حقوق کارمندان و جلوگیری از تضییع حقوق هلال احمر انجام شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمودرضا پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر در جلسه معارفه رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه از ۱۲ آذرماه تا ۲۲ اسفندماه سال ۹۸ (۱۰۰ روز) همزمان عهده‌دار عنوان دبیرکل بوده و هم مسئولیت‌های رئیس را برعهده داشته‌ام، گفت: با توجه به وقایع ماه‌های اخیر و شرایط خاص کشور، تلاشمان این بوده تمرکزمان بر اهداف باشد و به دور از هر حاشیه‌ای به متن بپردازیم و خدمات خوبی را ارائه دهیم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر پیگیری افزایش حقوق کارمندان، تمدید عمر ۱۰ فروند بالگرد، فراهم شدن مقدمات خرید ۳ فروند بالگرد و جلوگیری از تضییع حقوق هلال احمر در برخی پروژه‌ها و فعالیت‌ها را از جمله فعالیت‌های این مدت برشمرد و افزود: متاسفانه در این ماه‌های اخیر ما درگیر سیل در استان سیستان و بلوچستان بودیم که برای امدادرسانی ۴۰۰ تن مواد غذایی از تهران به مناطق سیل زده ارسال و بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان کمک نقدی جمع آوری شد و بسیار خرسندیم توانستیم خدمت خوبی انجام دهیم.

وی وقوع زلزله در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی را از دیگرحوادث این مدت برشمرد و گفت: متاسفانه ۳ هزار تخریب کامل در مناطق زلزله زده رخ داد و ۴ هزار چادر و سایر اقلام امدادی توزیع شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: امیدوارم مسئولیتی که در این مدت بر عهده‌ام بوده به خوبی انجام داده باشم و اکنون این امانت را تحویل رئیس جمعیت هلال احمر می‌دهم و اگر خطا و کاستی بوده از همه عزیزان طلب عفو و بخشش دارم. امیدوارم دعای خیرشان بدرقه راهمان باشد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *