پیاده راه های شمال شهر در تسخیر بیلبوردهای تبلیغاتی

شهرداری هیچگونه دخالتی در نصب بیلبوردهای تبلیغاتی نداردحمید موسوی شهردار منطقه ۱ تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ساز و کار تبلیغات محیطی در این منطقه و گلایه بسیاری از شهروندان از نصب بیلبورد‌های تبلیغاتی در پیاده راه و اشغال این فضا گفت: اجرای هر گونه تبلیغات محیطی در سطح پایتخت بر عهده سازمان زیبا سازی شهرداری تهران است و شهرداری مناطق هیچگونه دخالتی در جای‌گذاری تابلو‌های تبلیغاتی در سطح معابر ندارند.

شهردار منطقه ۱ تهران با اشاره به تصاویر منتشر شده از جای‌گذاری تابلو‌های تبلیغاتی در محدوده ولنجک گفت: از زمان انتشار تصاویر جای‌گذاری برخی از تابلوهای تبلیغاتی در معابر به ویژه در محدوه ولنجک نامه‌ای را با همین موضوع برای آقای ضرغامی رئیس سازمان زیبا سازی شهرداری تهران نوشتم و گلایه‌های شهروندان را در آن مطرح کردم.


بیشتر بخوانید: تهران ۶ هزار میلیارد تومان درآمد از تبلیغات می‌تواند داشته باشد/ انتقاد میرلوحی از سطح درآمد‌های سازمان زیباسازی 


موسوی ادامه داد: گلایه شهروندان به دلایل مختلفی چون نور، اندازه و اشغال پیاده راه است که ما تمام آن را به سازمان زیبا سازی منعکس کردیم.

او تاکید کرد: بهسازی و جای گذاری مجدد تابلو‌های تبلیغاتی نیز در سطح معابر بر عهده سازمان زیبا سازی شهرداری تهران است.

در همین باب حمید فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره سازوکار این معاونت در جایگذاری تابلو‌های تبلیغاتی، گفت: تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد بیلبورد‌های تبلیغاتی در معابر سختی تردد شهروندان را موجب شده است.

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهرداری تهران ادامه داد: نصب و جایگذاری بیلبورد‌هایی که تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شد، مربوط به سال ۹۰ و ۹۱ است و باید اعلام کنم پس از انتشار تصاویر، ما در مدیریت شهری نسبت به اصلاح جایگذاری آن‌ها در معابر اقدام کردیم.

فرزام در پاسخ به این سوال که نحوه انتخاب محل نصب بیلبورد‌های تبلیغاتی به چه شکل است، گفت: درباره جانمایی تابلو‌های تبلیغاتی در سطح پایتخت شرکت‌های تبلیغاتی پیشنهاد خود را مطرح می‌کنند که کدام معابر مشتری و رهگذر بیشتری دارد و سازمان زیباسازی شهرداری تهران نیز نسبت به پیشنهادهای آن‌ها به نصب بیلبورد‌های تبلیغاتی اقدام می‌کنند.

انتهای پیام /

سازمان زیبا سازی متولی تبلیغات محیطی پایتخت

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *