پلمپ کارگاه تولیدی لنت ترمز و لوازم یدکی خودرو/ کشف ۱۵ تن لنت ترمز و لوازم یدکی غیر استاندارد

سرهنگ جلیلیان از پلمپ یک کارگاه تولیدی لنت ترمز و لوازم یدکی خودرو غیر استاندارد خبر داد و گفت: از این کارگاه ۱۵ تن لنت ترمز و لوازم یدکی خودرو به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال کشف شد.

پلمپ کارگاه تولیدی لنت ترمز و لوازم یدکی خودرو/ کشف ۱۵ تن لنت ترمز و لوازم یدکی غیر استانداردبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ دوست علی جلیلیان سرکلانتر هفتم پایتخت اظهار کرد: در پی اطلاع از اینکه فردی در محدوده خیابان امیرکبیر اقدام به افتتاح کارگاه تولیدی لنت ترمز و لوازم یدکی خودرو کرده است و کالا‌های غیر استاندارد را در بازار و مشتریان توزیع می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران سرکلانتری قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که خبر صحت داشته و مسئول کارگاه با همکاری سایر همدستان خود اقدام به تولید و توزیع لنت ترمز و لوازم یدکی بدون استاندارد در سطح شهر می‌کند، گفت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از کارگاه اخذ شد.

وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای دستگیری متهمان به محل کارگاه اعزام شدند، ادامه داد: در این رابطه مسئول گارگاه و ۶ تن از کارمندان و کارگران که در فرآیند تولید، عرضه و پخش محصولات بدون استاندارد در بازار دخالت داشتند، دستگیر و ۱۵ تن لنت ترمز و لوازم یدکی خودرو کشف شد.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالای کشف شده را ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، افزود: با پلمپ کارگاه متهمان برای تحقیقات تکمیلی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *