وزارت ورزش دلیل عدم واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی/ تنها راه نجات این دو باشگاه خصوصی شدن است

زمانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

عینی/وزارت ورزش دلیل عدم واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی/ تنها راه نجات این دو باشگاه خصوصی شدن استحسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره مصوبه مجلس نسبت به واگذاری استقلال و پرسپولیس در سال ۹۸ به بخش خصوصی، گفت: این مصوبه بسیار خوبی است به شرط آنکه در چارچوب همین قانون عملیاتی شود.

عضو سابق هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: چنین مصوبه‌ای چند سال پیش هم وجود داشت که بنده به عنوان رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری این دو باشگاه کار را به مرحله نهایی هم رساندم، اما در زمان انجام مزایده و در دقیقه ۹۰ براساس گزارش‌های ارائه شده این واگذاری متوقف شد.

زمانی اظهار کرد: مصوبه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی تنها به شرطی عملیاتی می‌شود که وزارت ورزش و جوانان دل از این دو باشگاه بکند، زیرا یکی از دلایل عدم تحقق این واگذاری طی چند سال پیش همین وزارت ورزش بود.

عضو سابق هیئت مدیره استقلال تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان باید اجازه دهد تا این دو باشگاه به دست مردم و بخش‌های خصوصی و هوادارانشان اداره شود، قطعا مجلس با استفاده از بخش نظارتی خود تا اجرایی شدن این قانون پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم تنها راه نجات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خصوصی شدن آن‌ها و کنار کشیدن وزارت ورزش و جوانان از این دو باشگاه است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *