واکنش پلیس فتا به قیمت گذاری خودرو در دیوار و شیپور

تهران ما///// واکنش پلیس فتا نسبت به قیمت گذاری خودرو در دیوار و شیپوربه گزارش خبرنگار  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از شهروندان با ارسال پیامک به بخش #تهران_ما باشگاه خبرنگاران جوان درخواست پیگیری قیمت گذاری فروشندگان خودرو در سایت دیوار و شیپور و دلالی در این فضا را داشت.

این شهروند با ارسال پیامی گفت: چند هفته پیش با مراجعه به سایت دیوار و شیپور در صدد بررسی کم و کیف خودرو برآمدم تا اینکه با قیمت گذاری آن در فضای مجازی و التهاب فضا در این حوزه مواجه شدم، در ابتدا متعجب از این موضوع شدم که چرا قیمت گذاری خودرو در سایت دیوار و شیپور در حال انجام است؛ سپس اختلاف قیمت ۷۰ تا ۸۰ میلیونی آگهی‌ها با قیمت بازار حقیقی برایم جالب بود.


بیشتربخوانید: نبود نظارت کافی سایت «دیوار» را به محیطی برای اشاعه فحشا تبدیل کرده است


رئیس پلیس فتا تهران بزرگ پاسخ داد؛

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به تشکیل گروه‌های دلالی جهت افزایش قیمت خودرو در سایت‌های دیوار و شیپور و ملتهب کردن فضای خرید و فروش خودرو، گفت: این موضوع مورد تائید پلیس قرار گرفته است.

سرهنگ کاظمی تصریح کرد: در خصوص این موضوع گزارشی تنظیم کرده و جهت ارسال به مقام قضایی در حال اقدام است.

رئیس پلیس فتا پایتخت خاطرنشان کرد: در حال مکاتبات اداری قضایی موضوع با دادستانی هستیم و پس از بررسی این مرجع قضایی منتظر ابلاغ حکم نهایی پرونده خواهیم ماند و پس از اعلام آن فعالیت‌های اجرایی خود را آغاز خواهیم کرد.

انتهای پیام/

مکاتبات اداری با دادستانی انجام شده است

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *