واکنش سراج به شایعه تخلف در پرونده هفت سنگان

توضیحات سراج درباره عدم حضورش در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بازرسی کل کشوربه گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر سراج درباره علت عدم حضورش در جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان بازرسی کل کشور گفت: این جلسه را  دیر به من اطلاع دادند و بنده در مسافرت بودم.

وی درباره  شایعات کنار گذاشته شدن وی به دلیل متخلفات گفت: من کنار گذاشته نشدم و چندین بار به صورتی کتبی درخواست بازنشستگی و استعفا داده بودم که اقای رئیسی با آن موافقت نکرده بود.

سراج گفت: بنده ۴۰ سال سابقه کار در قوه قضائیه را دارم و  با فشار خودم از سازمان بازرسی کل کشور خارج شدم که همین امر موجب ناراحتی رییس قوه قضائیه هم شد.

مشاور رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه شایعات ایجاد شده در مورد پرونده هفت سنگان قزوین است، افزود: این پرونده از سال ۵۷ مطرح است و همان سال‌ها این زمین را قطعه بندی و واگذار کردند و افرادی به عنوان تعاونی زمین‌ها را خریداری کردند.

سراج گفت: علاوه بر آن ما کشف کردیم که ۲۷ هکتار از زمین‌های کنار این تعاونی را هم یکی از سازمان‌های اداری قطعه بندی کرده است که در این رابطه ۴ گزارش تهیه کردیم و در دست رسیدگی هستند.

وی افزود: در مورد باستی هیلز و لواسانات نیز گزارش‌های تهیه شده که مورد توجه رئیس قوه قضائیه قرار گرفته است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *