واردات محصولات تراریخته بدون ضابطه در حال انجام است/ بیایید عرصه مدیریت کشور را از افراد تکراری خالی کنیم

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: استان اردبیل یکی از قطب‌های اصلی مبتلا به سرطان روده است که علت آن محصولات کشاورزی است.

واردات محصولات تراریخته بدون ضابطه در حال انجام است/ بیایید عرصه مدیریت کشور را از افراد تکراری خالی کنیمبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در موافقت با استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: هیچ اراده‌ای در وزارت کشاورزی و شخص حجتی در جهت رفع مشکلات این وزارتخانه دبده نمی‌شود.

وی ادامه داد: حجتی در توزیع اعتبارات عملکرد خوبی در وزارت جهاد کشاورزی نداشته و شاهد تبعیض و بی عدالتی در استان‌ها هستیم.

بدری با بیان اینکه سهم مناسبی در بازار‌های روسیه و قفقاز نداریم، اظهار کرد: سهم میزان تولید محصولات و درآمد‌ها همخوانی ندارد و کمترین میزان درآمد عاید روستاییان و عشایر و .. شده است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس بیان کرد: عدم نفوذ در بازار روسیه و قفقاز موجب خالی شدن روستا‌ها شده است.

وی افزود: حجتی بیشترین نقش در کاهش جمعیت روستا‌ها از ۷۰ درصد و ۲۵ درصد دارد و باید پاسخکو باشد.

بدری با بیان اینکه در تولید و صادرات محصولات کشاورزی آشفتگی وجود دارد، گفت: وزارت جهاد کشاورزی به جز گندم برای خرید تضمینی اقدام مناسب نکرده است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس اظهار کرد: آیا خبر دارید قیمت سیب زمینی کمتر از بهای تولید شده بوده و کشاورزان خسارت زیادی مواجه شدند.

وی ادامه داد: ده‌ها تن سیب زمینی در انبار کشاورزان اردبیل در حال فاسد شدن است.

بدری بیان کرد: شیر تولید شده دامداران و عشایر اردبیل کیلویی کمتر از ۹۰۰ تومان فروخته می‌شود و علی رغم تولیدات داخلی نسبت به واردات محصولات مجوزات واردات داده می‌شود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه واردات محصولات تراریخته بدون ضابطه در حال انجام است، تصریح کرد: استان اردبیل یکی از قطب‌های اصلی مبتلا به سرطان روده است که علت آن محصولات کشاورزی است.

وی گفت: شما که چندین سال است متولی محصولات کشاورزی بودید برای احقاق حقوق دستان پینه بسته کشاورزان چه کرده‌اید.

بدری بیان کرد: کشاورزان و دامداران و عشایر را به خاک سیاه نشاندیده اید و با سوء مدیریت و بی حالی خود باعث مرگ آنان شده‌اید.

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: کشاورزان و دامداران و عشایر مرده اند و فقط تشییع کننده می‌خواهند.

وی افزود: من به عنوان فرزند کشاورز گوشه‌ای از مشکلات را بیان کردم و انشاالله نمایندکان کساورزان را از این فلاکت نجات دهند.

بدری اظهار کرد: بیایید عرصه مدیریت کشور را از افراد تکراری و خسته شده خالی کنیم.

در حال تکمیل…

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *