هوانیروز ارتش در اوج آمادگی است

هوانیروز ارتش در اوج آمادگی استبه گزارش  حوزه  دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ دوم «یوسف قربانی» با بیان اینکه کارکنان هوانیروز ارتش در اوج آمادگی رزمی قرار دارند گفت: امروز هوانیروز برای مردم ایران اسلامی ثابت شده است، چنانچه در هر نقطه‌ای از کشور مشکلی رخ دهد قطعاً هوانیروز در کم‌ترین زمان ممکن برای امداد و نجات حضور پیدا خواهد کرد.

امیر سرتیپ دوم «یوسف قربانی» فرمانده هوانیروز ارتش تاکید کرد: هوانیروز در حوزه‌های مهندسی، فنی، حتی تربیت خلبانان جوان و متعهد و تولید قطعات بالگردی به نقطه‌ای از اتکا و خودکفایی رسیده است.

امیر سرتیپ دوم قربانی گفت: کارکنان هوانیروز در اوج آمادگی رزمی قرار دارند، در هر شرایطی که نیاز باشد با تمام قدرت وارد عمل می‌شوند.

او با اشاره به الحاق ۴ فروند بالگرد‌های اورهال شده افزود: با پشتیبانی صنعت ” پنها” تعداد ۱۰ فروند بالگرد‌های زمین گیر شده اورهال شد که تعداد ۴ فروند این بالگرد‌ها به ناوگان بالگردی هوانیروز ارتش ملحق شدند.

فرمانده هوانیروز ادامه داد: این بالگرد‌ها سال‌ها به جهت نداشتن قطعات زمین گیر بودند که با همت مهندسین توانمند صنعت پن‌ها و هوانیروز، اورهال و بازسازی شدند و به چرخه بالگردی ارتش ملحق خواهند شد. 

انتهای پیام/ 

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *