نه اصلاح‌طلبان و نه اصولگرایان هنوز گزینه‌ای برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ندارند

اسامی بسیاری در میان دو جریان برای انتخابات مطرح استسید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به احتمال کاندیداتوری ظریف در انتخابات ۱۴۰۰ به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان گفت: چهره هایی مشخصی از اصلاح طلبان احتمال دارد که کاندیدا شوند.

او ادامه داد: البته ما معذوریم که اسم ببریم، اما احتمال اینکه این افراد کاندیدا شوند وجود دارد؛ اگرچه شرایط هم باید آماده باشد برای مثال یک جناح باید بر سر یک فرد خاص به توافق برسند؛ اکنون هم اسامی بسیاری در حال مطرح شدن چه در میان اصولگرایان و اصلاح طلبان است، اما نمی‌شود اظهار نظر کرد که اینها قطعا خودشان هم برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی کنند.


بیشتر بخوانید


سجادی با اشاره به احتمال مطرح شدن نام سعید جلیلی در بین اصولگرایان، گفت: هنوز مشخص نیست که اصولگرایان بر روی یک فرد خاص اجماع داشته باشند و اصلا هنوز  مشخص نیست که چه نامی انتخاب نهایی جریان اصولگرا خواهد بود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، خاطرنشان کرد: در کل اصولگرایان هم مانند اصلاح طلبان طیف‌های بسیاری را در برمی‌گیرند و الان اصلا نمی‌شود گفت که فرد خاصی کاندیدای کلی جریان اصولگرایان است، چون در احزاب اصلا تاکنون بر روی چهره ها بحثی صورت نگفته است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *