نقش مهم فرماندهان در خنثی‌سازی عملیات روانی دشمن

نقش مهم فرماندهان در خنثی‌سازی عملیات روانی دشمنبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان و استادان دانشگاه شهید ستاری، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تقارن آن با بازگشایی دانشگاه اظهار کرد: هیچ جامعه‌ای بدون تکاپو و رشد علمی، قادر به حفظ غرور و استقلال خود نخواهد بود؛ بنابراین در شرایط کنونی اصلی‌ترین وظیفه دانشگاه، جهاد علمی و به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله) «جنبش نرم‌افزاری» است که مدیریت کلان و راهبردی این تحول و پایه‌ریزی مهندسی اجتماعی آن متوجه نخبگان و نیرو‌های فعال و مبتکر دانشگاهی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: تاریخ پرافتخار نیروی هوایی، تاریخ اصلاح‌گری است؛ تدوام پروژه انقلاب اسلامی با بیعت کارکنان خوشنام این نیرو با امام شهیدان رقم خورد. در این راه، دانشجویی که در مسیر قابلیت‌های مثبت و فزاینده داشته باشد در راهبردی کردن اصلاحات مبتنی بر ارتش انقلابی نقشی تعیین کننده ایفا خواهد کرد.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: حفظ نشاط فرهنگی، علمی و روحیه سلحشوری و انقلابی، یکی دیگر از اهداف نیروی هوایی ارتش است؛ زیرا یاس از آینده، ریشه اصلی انحطاط مجموعه است. با توجه به استراتژی فعلی کشور شایسته است تعمیق عقلانیت در حرکت‌های دانشگاه و دوری از احساس‌زدگی به عنوان خصیصه اصلی دانشگاه در سرلوحه فعالیت‌های علمی، فرهنگی و نظامی قرار گیرد.

وی خطاب به استادان و دانشجویان اظهار داشت: شما نقش بسیار مهم و پررنگی در خنثی‌سازی عملیات روانی دشمن دارید؛ انتظار می‌رود همه توان و تلاش، فکر و تخصص خودتان را در راه خنثی‌سازی عملیات جنگ روانی دشمن، به‌کار گیرید. شما باید با تعریف برنامه‌های فرهنگی، علمی، نظامی و تشکیل تیم‌های ورزشی روحیه و شادابی دانشجویان را بالا نگه دارید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: مراسم بسیار خوبی سال گذشته در این دانشگاه اجرا شده است. یکی از نقاط بسیار پررنگ و روشن فعالیت‌های دانشگاه شهید ستاری، بحث اردو‌های دانشجویی است که اهمیت ویژه‌ای دارد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *