نظام سلطه و صهیونیسم در باتلاق انتقال سفارت آمریکا به قدس دست و پا می‌زنند

مقدم‌فر در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

پیچ بزرگ تاریخی‌که مقام معظم رهبری‌ فرمودند،درحال تحقق است.حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در گفت‌وگو باخبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتقال سفارت این کشور به قدس شریف و اعلام پایتختی آن به  عنوان  پایتخت رژیم صهیونیستی  اظهار کرد: در چندین سال گذشته به ویژه پس از واقعه ۱۱ سپتامبر برنامه و سناریوی صهیونیسم و نظام سلطه در منطقه غرب آسیا و دنیا با شکست مواجه شده که نتیجه آن به نفع جریان مقاومت و انقلاب اسلامی‌ ختم شده است.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با بیان اینکه برنامه‌های صهیونیسم و استکبار همواره به ضررشان ختم شده است، ادامه داد: علی‌رغم هزینه‌هایی که جریان صهیونیسم و نظام سلطه متحمل شدند، سناریوهای آنها به شکست انجامیده است.

وی تصریح کرد: پیچ بزرگ تاریخی که مقام معظم رهبری در سخنانشان فرمودند، در حال تحقق است و مسیر تاریخ تغییر می‌کند چرا که نظام سلطه و صهیونیسم در باتلاقی گرفتار شدند که هر اندازه دست و پا می‌زنند بیشتر فرو می‌روند.

مقدم‌فر در پایان با اشاره به اینکه نظام سلطه و صهیونیسم در باتلاق انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف دست و پا می‌زنند، بیان کرد: نتیجه اقدام آنها بسیار متفاوت از آنچه که می‌پندارند خواهد بود و ما به سقوط رژیم صهیونیستی نزدیک‌تر شده‌ایم.

انتهای پیام/

 

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *