نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سفرای اتحادیه اروپا فردا در مجلس برگزار می‌شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: نشست مشترک اعضای این کمیسیون با سفرای اتحادیه اروپا فردا در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سفرای اتحادیه اروپا فردا در مجلس برگزار می‌شودعلی نجفی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در تشریح جزئیات جلسه امروز این کمیسیون اظهار کرد: جلسه امروز به بررسی گزارش تجمیعی ماده ۴ و ۵ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از روند اجرای برجام اختصاص داشت که نتیجه آن به صحن علنی مجلس اعلام می‌شود.

وی افزود: این گزارش علاوه بر مقدمه دارای ۹ سرفصل ابراز تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران، مواضع و گزارشات آژانس بین‌المللی انرژی، وضعیت تحریم‌ها، بدعهدی و خروج آمریکا از برجام، مواضع متقابل جمهوری اسلامی ایران، مواضع و اقدامات اتحادیه اروپا، پیشرفت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی بود.

نجفی گفت: نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با سفرای حوزه اتحادیه اروپا فردا در  مجلس شورای اسلامی  برگزار می‌شود.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: این جلسه بسیار حائز اهمیت است و در آن ادامه همکاری ایران و اروپا در قالب برجام و مسائلی که اروپایی‌ها قول داده‌اند به آنها عمل کند، مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *