نشانه های آشکاری از دست داشتن اسرائیل در انفجار تروریستی صیدا وجود دارد

نشانه های آشکاری از دست داشتن اسرائیل در انفجار تروریستی صیدا وجود داردبه گزارش حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  حزب‌الله لبنان در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در شهر صیدا در جنوب لبنان که به مجروح شدن یک عضو جنبش فلسطینی حماس منجر شد، با صدور بیانیه ای اعلام کرد که نشانه های آشکاری از دست داشتن اسرائیل در این انفجار تروریستی وجود دارد.

در این بیانیه آمده است: این انفجار از نظر زمان و مکان وقوع آن حامل نشانه های آشکاری از دست داشتن دشمن اسرائیلی و مزدورانش برای ایجاد نابسامانی و وحشت پراکنی در صیدا که پایتخت جنوب و مقاومت است.

حزب الله از لبنانی ها و فلسطینی ها خواست تا در یک صف قرار بگیرند و بر اختلاف ها غلبه کنند.

این عضو محور مقاومت همچنین خواستار ایستادن در کنار دستگاه امنیتی لبنان که مسئول امنیت شهروندان و کشف عوامل این انفجار است، شد.

حزب الله تاکید کرد: این انفجار تروریستی صهیونیستی با هدف انحراف توجه از مساله اصلی یعنی فلسطین و پایتخت آن-قدس- و برای ناکام کردن خشم انتفاضه صورت گرفت.

انفجار خودروی بمب گذاری شده که ظهر دیروز (یکشنبه) در منطقه «البستان الکبیر» شهر صیدا در جنوب لبنان به وقوع پیوست، باعث مجروح شدن «محمد حمدان» یکی از اعضای جنبش فلسطینی حماس شد.

حماس نیز با صدور بیانیه ای اعلام کرد: شواهد اولیه از دست داشتن صهیونیست ها در این اقدام جنایتکارانه حکایت می کند.

گفته می شود در لحظه انفجار پهپادهای رژیم صهیونیستی بر فراز شهر صیدا در حال پرواز بودند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *