نزاجا سعی در ایجاد هم افزایی علمی با همه دستگاه‌ها دارد

نزاجا سعی در ایجاد هم افزایی علمی با همه دستگاه‌ها داردبه گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر عبدالرحیم لطفی دبیر  اولین جشنواره ملی ایده پردازی شهید نامجو با اشاره به اهمیت علم در سخنان مقام معظم رهبری گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با همین انگیزه مرکز تحقیقاتی علمی فناورانه را راه اندازی کرد و در همین راستا به شناسایی نیروهای خلاق و مبتکر همت گماشت. نیروی زمینی ارتش با استفاده از ظرفیت‌های هرچه بیشتر نیروهای پایور و وظیفه سعی در ایجاد هم افزایی داشته و اولین جشنواره ملی ایده پردازی را برگزار کرد.

وی اهداف این جشنواره را ارائه ایده های نظری و صنعتی، تعامل و تبادل علمی بین مراکز علمی و نیروهای مسلح، ایجاد بانک اطلاعاتی از توانمندی‌های صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان، تامین و توسعه یافته های نوین علمی و بهره‌برداری از نخبگان کشور دانست.

رئیس مرکز مطالعات تحقیقات و تدوین آیین نامه های رزمی نزاجا با بیان اینکه از ۳۱ ایده برتر در این دوره، ۶ ایده جایزه ملی ایده پردازی را دریافت می کنند، گفت: محصول نهایی تعدادی از ایده‌های کاربردی جشنواره های گذشته در این دوره رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *