مسیر دسترسی محلی از اتوبان شهید ستاری به مگامال

مسیر دسترسی محلی از اتوبان شهید ستاری به مگامال روز شنبه ۹۷/۹/۲۴ افتتاح گردید.

احداث این مسیر باعث کنترل ترافیک ورودی به شهرک اکباتان خواهد شد و از بار ترافیک اطراف میدان شهید صارمی و معابر فاز ۲ کاسته خواهد شد.
علاوه بر آن با راه اندازی بارانداز مرکزی مگامال و هدایت خودروها از مسیر مذکور دیگر شاهد حضور و صف خودروها و کامیونهای حامل بار در خیابان شهید صارمی نخواهیم بود.
البته راه اندازی مسیر دسترسی به مگامال، پس از نصب علائم راهنمایی و رانندگی امکان پذیر خواهد بود و به گفته مسئولین تا هفته آتی علائم مذکور نصب خواهد گردید.
لازم به ذکر است که ظرفیت کنونی پارکینگ مگامال، ۸۰۰ خودرو می باشد و در صورت استفاده از پارکینگ های ضلع شمالی، ظرفیت پذیرش خودرو به ۲۸۰۰ خودرو خواهد رسید.
پذیرش رایگان خودروها در پارکینگ مگامال، باعث استقبال بیشتر از پارکینگ ها خواهد شد و امید است ساکنین شهرک دیگر شاهد پارک خودروی افراد خارج از شهرک در اطراف مگامال نباشند.
در جلسات مشترک هیات مدیره مرکزی و مدیران مگامال درخواست رایگان شدن استفاده از پارکینگ ها داده شده است و مدیر عامل محترم مگامال قول دادند در اسرع وقت این درخواست انجام پذیرد.
علاوه بر آن احداث فضای سبز در ضلع شمالی مگامال هم در دستور کار قرار گرفته است و تعیین تکلیف فضاهای آنجا هم از دغدغه هایی ست که مسئولین مربوطه باید سرنوشت آن را روشن نمایند.
درخواست احداث بازار میوه و تره بار در ضلع شمالی زمین های مگامال با موافقت مدیر عامل مگامال روبرو گردید و مقرر شد از سوی شهرداری جانمایی و احداث آن انجام شود.
لازم به ذکر است هیات مدیره مرکزی و شورایاری شهرک چندین جلسه با مسئولین مگامال داشتند و درخواست‌ها و انتظارات همشهرکیان بطور کتبی به آنان اعلام گردید.
انتظار است با توجه به انباشت مطالبات، مسئولین ذیربط اهتمام جدی در حل مشکلات داشته باشند.

بمنظور قدردانی از شهید جاویدالاثر مهدی ذاکر حسینی، مسیر دسترسی بنام این شهید نام گذاری گردید و پدر محترم شهید، مسیر مربوطه را افتتاح نمودند.
در پایان لازم است از مدیران مگامال و شهرداری منطقه ۵ در احداث مسیر دسترسی تشکر کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *