مرد بداخلاق به خواسته همسر جدیدش، زن سابقش را کشت + عکس

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ «ریچی» و «آنجیلا» زن و شوهری بودند که دو فرزند داشتند و همواره با هم بحث و مشاجره می‌کردند و به علت شدت گرفتن اختلافات از یکدیگر طلاق گرفتند.

«ریچی» مرد بداخلاقی بود و حتی پس از اینکه «آنجیلا» جدا شد، همیشه در کار‌های او دخالت می‌کرد و خواستار دیدن بچه‌ها و گرفتن سرپرستی آن‌ها بود.

مرد بداخلاق به خواسته همسر جدیدش، زن سابقش را کشت + عکس

هم «ریچی» و هم «آنجیلا» دوباره ازدواج کردند و فرزندان جدیدی از ازدواج‌های جدید خود داشتند، اما «ریچی» دست بردار نبود و به بهانه سرپرستی بچه‌ها همیشه ایجاد مزاحمت می‌کرد. تا اینکه یک روز وقتی همسر «آنجیلا» به خانه بازگشت با جنازه خون آلود همسر باردارش مواجه شد.

پلیس به «ریچی» مظنون شد و او را دستگیر کرد. او و همسر جدیدش به شدت این اتهام را رد کردند و خود را بی گناه می‌دانستند. «ریچی» برای مدتی در زندان بود و نتایج آزمایش DNA از روی بافتی که زیر ناخن‌های «آنجیلا» باقی مانده بود نشان داد که «ریچی» قاتل «آنجیلا» است. تا اینکه پس از مدت‌ها پلیس پی برد که همسر جدید «ریچی» نیز در انجام این قتل با او همکاری کرده و مقدمات این قتل را فراهم کرده بود. «ریچی» با ۴۴ ضربه به سر و صورت و گردن «آنجلا» را به قتل رسانده بود.

منبع: نوداد

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *