مردم از حضور در مراسم پنجشنبه آخر سال خودداری کنند

در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

بستن دربهای بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه اخر سال منتفی شد/ توصیه شدید به خودداری از حضور در بهشت زهراسعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا در گفت و گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به شیوع ویروس کرونا و درخواست یکی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر بستن درهای بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آخر سال به دلیل جلوگیری از ازدحام مردم گفت: این پیشنهاد صبح امروز در جلسه ای با حضور معاونت خدمات شهری بررسی شد و در نهایت مقرر شد، درب های بهشت زهرا در این روز باز باشد.

او افزود: از آنجایی که بهشت زهرا روزی ۲۰۰ فوتی را پذیرش می‌کند، این تصمیم گرفته شد.


بیشتر بخوانید: راه های ورودی به بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آخرسال مسدود شود


خال خاطرنشان کرد: اما توصیه ما به مردم این است که برای کاهش ازدحام از حضور در بهشت زهرا در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال خودداری کنند.

رئیس سازمان بهشت زهرا با تاکید بر اینکه وزارت بهداشت به شدت نیازمند همکاری شهروندان است، اظهار کرد: بهترین راه مقابله با کرونا کاهش آلودگی است و خواهش بنده از مردم این است که زیارت اموات خود را به بعد از عبور از بحران کرونا موکول کنند.

او با اشاره به اینکه بهشت زهرا یک سازمان خدمات رسان است، گفت: بر همین اساس تعطیلی این مجموعه امکان پذیر نیست زیرا اگر کسی داغدار عزیزی باشد، ناچار است برای انجام تدفین به بهشت زهرا مراجعه کند.

او افزود: بستن درب های بهشت زهرا نیازمند مصوبه نهادهایی بالاتر از شهرداری تهران است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *