محدودیت های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

محدودیت های ترافیکی آخر هفته اعلام شدبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛پلیس راه راهور ناجا محدودیت های ترافیکی چهارشنبه ۲۹ آذر تا شنبه ۲ دی ماه را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش؛ در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود و در این تاریخ  تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس به استثنای حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی ممنوع است.

 در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه با اعلام مأموران پلیس راه در محل از آب اسک به سمت رودهن(محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود، همچنین در این محور تردد تمامی  تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها از ساعت ۱۲ تا روز چهارشنبه  و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه  ممنوع است. همچنین در محور فیروزکوه تردد تمامی تریلرها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه  از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *