مجلس بودجه دوسالانه را رد می‌کند/ بهتر است دولت به فکر اصلاح ساختار بودجه باشد

رنجبرزاده در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مجلس بودجه دوسالانه را رد می‌کند/ بهتر است دولت به فکر اصلاح ساختار بودجه باشدعلی اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تدوین بودجه دوسالانه توسط دولت اظهار کرد: پیش‌بینی بودجه دو سالانه در برهه کنونی برای کشور به هیچ وجه عقلانی نیست و مجلس آن را رد خواهد کرد.

او افزود: حدود یک سال و نیم بیشتر از عمر دولت دوازدهم بیشتر باقی نمانده است، لذا دولت نباید برای مدت زمان بیشتری تصمیم گیری کند.

رنجبرزاده تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی کشور و اعمال تحریم‌های ظالمانه، نیازمند تدابیر هوشمندانه‌ای هستیم و اصلا امکان ندارد که بودجه کشور را برای دو سال بعد پیش بینی کنیم.

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: زمانی می‌توان بودجه کشور را به صورت دوسالانه تصویب کرد که در حالت ثبات اقتصادی قرار داشته باشیم که وضعیت فعلی گویای چنین مولفه‌ای نیست.

او ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند که باید بودجه کشور اصلاح شود و امیدواریم که دولت به جای تدبیر بودجه دو سالانه به فکر اعمال تغییرات اصلاحی مدنظر رهبر انقلاب به صورت آزمایشی در بودجه سال آینده باشد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *