قالیباف سرلیست جمنا نشده است/ نگرانی آمریکا از تضعیف امنیتى پایگاه‌هاى خود در عراق

میرسلیم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

سپاه پاسداران آمادگی کامل برای اجرای منویات رهبری را دارد /صهیونیست ها و سعودی ها در فتنه عراق دست دارند /آمریکا از تضعیف امنیتى پایگاه هاى نظامی خود نگران استسیدمصطفی آقامیرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حوادث اخیر در عراق اظهار کرد: در حالى که عراق براى میزبانى بزرگترین تظاهرات ضد ظلم و فساد آماده مى‌شود، ایجاد التهاب داخلى براى تحت شعاع قراردادن راهپیمایى اربعین است. حقوق مردم عراق به جاى خود محفوظ است اما تحریکاتى را آمریکا، صهیونیست‌ها و عربستان پشتیبانى کرده‌اند که مانع مطرح شدن شکوهمند حق بزرگترى شوند.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در ادامه درباره اقدام آمریکا مبنی بر تغییراتی در پایگاه‌های خود در منطقه، گفت: آمریکا از تضعیف امنیتى پایگاه‌هاى نظامی خود نگران است، به ویژه اینکه نقشه‌هاى آنها با شکست مواجه شده است و درصدد هستند تا جایگاه مطمئن‌ترى برگزیند.

او درباره ترس آمریکا پیرامون گسترش روابط تهران و بغداد افزود: تحکیم مناسبات تهران و بغداد به مفهوم از بین رفتن تمام توطئه‌هایى است که آمریکا براى منزوى کردن ایران طراحى کرده و لذا با آن مخالف است و سعى در بهم ریختن یا انحراف آن دارد.


بیشتر بخوانید: قالیباف برای انتخابات پیش رو لیستی ارائه نمی‌کند/ امیدواریم جبهه پایداری هم به شورای ائتلاف بپیوندد


میرسلیم درباره توصیه‌های مقام معظم رهبری به فرماندهان سپاه یادآور شد: توصیه‌هاى رهبر معظم انقلاب اساسى و راهبردى بود و سپاه پاسداران آمادگى کامل براى عملیاتى کردن آنها را دارد و این موجب تقویت سپاه خواهد شد.

او درباره برخی خبرها در فضای مجازی مبنی بر حضور قالیباف به عنوان سرلیستی جمنا خاطرنشان کرد: چنین مطلبى تا آنجا که من اطلاع دارم مطرح نشده است ولى همه به اهمیت سرفهرست اذعان دارند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *