علمی شدن وقایع دوران دفاع مقدس موجب ماندگاری آن خواهد بود

علمی شدن وقایع دوران دفاع مقدس موجب ماندگاری آن خواهد بودبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  سرلشکر سیدرحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در مراسم اختتامیه اردوی فرهنگ و تجارب دفاع مقدس دانشجویان دافوس سپاه و اردوی آشنایی با دفاع مقدس پاسداران جدیدالورود دانشگاه امام حسین(ع)، ضمن تشریح  عملیات‌های والفجر ۸ و بیت‌المقدس در محل یادمان شهداء این عملیات‌ها، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس بزرگ‌ترین حماسه مدیریت عالی رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام(ره) و ملت بزرگ ایران و کارکرد مدیریتی مسئولان جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های سیاسی و نظامی بوده است.

وی افزود: برای ماندگاری این حماسه به گونه‌ای که آن هشت سال تضمین کننده امنیت ۸۰ سال دیگر ما باشد باید بکوشیم و تجربه‌های خود را در قالب فیلم، کتاب درسی و نیز دروس دانشگاهی به ثبت برسانیم، چرا که علمی شدن وقایع دوران دفاع مقدس موجب ماندگاری آن خواهد بود. بیشتر جوانان ما با گذشت بیش از ۲۷ سال از پایان جنگ همچنان برخی از رویدادهای انقلاب و زمان جنگ را نمی‌دانند از همین رو برای انتقال علوم و معارف جنگ باید اقدامات متفاوتی انجام بدهیم.

سرلشکر صفوی در تشریح مولفه‌های مدیریتی و رفتاری در دفاع مقدس و پیوند آن در جهت حل مشکلات اقتصادی امروز، خاطرنشان کرد: ایمان، صبر، وحدت، همکاری و همدلی مردم و مسئولان از جمله مولفه‌های رفتاری و مدیریتی ملت ما در دوران دفاع مقدس بود و برای مقابله با مشکلات و حل آنها باید با ملت صادق باشیم و فعالیت‌های خود را با مدیریت جهادی انجام بدهیم چرا که راه‌حل برون‌رفت از مشکلات فعلی کشور هم همین شیوه مدیریتی است. مردم همواره با انقلاب اسلامی همراه هستند.

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *