عربستان به دلیل همراهی با رژیم صهیونیستی مورد حمایت آمریکا قرار می‌گیرد

نعیمی در گفت‌‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

دوستی و دشمنی آمریکا با کشور ها در راستای دوستی و دوشمنی رژیم صهیونیستی است.کارشناس مسائل منطقه گفت: عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس به میزان وابستگی و همراهی‌شان با رژیم صهیونیستی مورد حمایت آمریکا قرار می‌گیرند.

مصیب نعیمی کارشناس مسائل منطقه در گفت‌‌وگو با خبرنگار تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی مبنی بر نقش آمریکا در تشکیل گروه‌های تروریستی در منطقه برای کم رنگ شدن موضوع فلسطین و راه اندازی جنگ‌های نیابتی اظهار کرد: هرگز نمی‌توان سیاست‌های آمریکا به عنوان حامی و پشتیبان و مجری تمامی طرح‌های رژیم صهیونیستی را از این رژیم جدا کرد، بنابراین دوستی و دشمنی آمریکا با کشورها در راستای دوستی و دشمنی آنها با اسرائیل است.

کارشناس مسائل منطقه با اشاره به اینکه طرحی که برای ویرانی و از هم پاشیدن منطقه از سوی آمریکا به راه افتاده به خاطر مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است، افزود: وقتی که رژیم صهیونیستی و حامیانش در سال ۲۰۰۶  شکست خوردند، طراحی برای راه اندازی جنگ در منطقه با حمایت های مالی ، تسلیحاتی و آموزش آمریکا آغاز  شد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی پایبند به حمایت سیاسی، تسلیحاتی ،نظامی و مالی آمریکاست و هزینه‌هایی که از سوی ایالات متحده برای این رژیم می‌شود جزء بودجه‌های داخلی واشنگتن است.

نعیمی با اشاره به اینکه وقتی که کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا وارد کارزار انتخاباتی می‌شوند ابتدا باید وابستگی و حمایتشان از رژیم صهیونیستی تایید کنند، گفت: دشمنی آمریکا با برخی از کشورها به خاطر مخالفت آنها با وجود نامشروع رژیم صهیونیستی است.

کارشناس مسائل منطقه تاکید کرد: کشوری مانند عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس به میزان وابستگی و همراهی آنها با رژیم صهیونیستی مورد حمایت آمریکا قرار می‌گیرند.

نعیمی با اشاره به فلسطین زدایی توسط کشورهای عربی مدعی حمایت از فلسطین ادامه داد: آنهایی که در پشت پرده با رژیم صهیونیستی ارتباط داشتند امروز روی صحنه آمدند و ملت فلسطین و ملت‌های آزاده نیز به خوبی متوجه این امر شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: رژیم هایی که زمانی شعار آزادی فلسطین را می‌دادند، امروز در واگذاری این سرزمین به رژیم صهیونیستی تاکید دارند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *