ضد عفونی روزانه دوچرخه های اشتراکی با شیوع کرونا

مدیر عامل شرکت دوچرخه‌های اشتراکی بیدود مطرح کرد؛

ضد عفونی روزانه دوچرخه های اشتراکی با شیوع کرونارضا باقری مدیر عامل شرکت دوچرخه‌های اشتراکی بیدود در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح آخرین اقدام‌های این شرکت در ضد عفونی دوچرخه‌های اشتراکی برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در پایتخت استقبال شهروندان از دوچرخه‌های اشتراکی بیدود افزایش پیدا کرده است و یکی از مهمترین علل این استقبال نیز در معرض هوای آزاد قرار گرفتن شهروندان با استفاده از دوچرخه‌های اشتراکی بیدود است.

مدیر عامل شرکت دوچرخه‌های اشتراکی بیدود افزود: با توجه به استقبال شهروندان از دوچرخه‌های اشتراکی طرح ضد عفونی دوچرخه‌ها در دستور کار شرکت قرار دارد و به شکل روزانه کار ضد عفونی این ناوگان انجام می‌شود.


بیشتر بخوانید: طرح توسعه بیدود به منطقه ۳ رسید 


باقری ادامه دامه داد: استفاده از دوچرخه‌های اشتراکی هم در کنار افزایش سلامت شهروندان می‌تواند نقش موثری در کنترل شیوع ویروس کرونا داشته باشد و ما به دنبال این هستیم تا هرچه سریعتر طرح توسعه این خدمت به شهروندان را در مناطقی که تقاضای سفر بیشتر است به سرانجام برسانیم.

او تصریح کرد: تمام مواد ضد عفونی کننده مورد استفاده در ناوگان دوچرخه‌های اشتراکی بیدود به تایید وزارت بهداشت رسیده و شهروندان می‌توانند با خیالی آسوده از خدمت دهی این ناوگان استفاده کنند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *