شلوغ‌ترین روز و ایستگاه مترو کدامند؟

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران مطرح کرد؛

شلوغ‌ترین روز و ایستگاه مترو کدامند؟به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران با اشاره به اینکه روزهای چهارشنبه با ازدحام نسبتاً بیشتری نسبت به سایر ایام در شهر زیر زمینی روبرو هستیم افزود: در حال حاضر خط یک شلوغ ترین خط متروی تهران از لحاظ آمار مسافر است.

نوبخت تصریح کرد: ایستگاه های صادقیه، میدان آزادی، تئاتر شهر، امام خمینی(ره)، پانزده خرداد و شهرری بیشترین حجم تردد را در بین ایستگاه ها خطوط ششگانه دارند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ادامه با اشاره به اینکه در ساعات شلوغی و ازدحام جمعیت شاهد سوار شدن بیش از حد مسافر در قطار هستیم گفت: همین عامل باعث آسیب رساندن به درهای قطار و خرابی آنها می شود.

وی با بیان اینکه برای کاهش خسارات وارده به مترو، نیازمند همراهی شهروندان و مسافران محترم است افزود: سعی کرده ایم با کاهش سرفاصله حرکت قطارها مدت انتظار مسافران در مترو را کاهش دهیم و مسافران حداقل با ۴ دقیقه انتظار سوار قطار بعدی شوند.

نوبخت در پایان از مسافران خواست در صورت شلوغ بودن قطارها به سختی وارد قطار نشوند و مانع بسته شدن درهای قطار نگردند، چرا که هر خرابی در مترو باعث اتلاف وقت تمام مسافران خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *