سقف افزایش نرخ شهریه مهدهای کودک اعلام شد+ جزئیات

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید منتظر شبر مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در جلسه ٢٧ خردادماه کارگروه تنظیم بازار با حضور سازمان بهزیستی در مورد شهریه مهد‌های کودک تصمیم‌گیری شده است، اظهار کرد: در این جلسه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان پیشنهاد داد تا شهریه مهد‌های کودک ۲۹ درصد افزایش یابد.

وی افزود: ‏این پیشنهاد به رأی گذاشته و مقرر شد تا به کارگروه تنظیم بازار استان‌ها این اختیار داده شود تا هر استان متناسب با شرایط خود تا حداکثر ۲۹ درصد شهریه خود را افزایش دهد. به این ترتیب میزان افزایش شهریه مهد‌های کودک در استان‌های مختلف، متفاوت است و از سوی کارگروه تنظیم بازار استان‌ها اعلام خواهد شد.


بیشتر بخوانید: جدول شهریه مهدکودک های تهران منتشر شد


مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه افزایش نرخ شهریه مهد‌های کودک هنوز اعمال نشده است، تصریح کرد: منتظر هستیم تا مصوبه مذکور به شکل مکتوب به سازمان بهزیستی اعلام شود و بعد از اعلام کتبی، مصوبه افزایش نرخ مهد‌های کودک را به استان‌ها ابلاغ خواهیم کرد تا در استان‌ها در کارگروه تنظیم بازار نسبت به نرخ شهریه مهد‌ها تصمیم‌گیری شود.

شبر از مدیران مهد‌های کودک خواست تا قبل از اعلام رسمی سازمان بهزیستی از افزایش قیمت شهریه مهد‌های کودک خودداری کنند، چرا که افزایش نرخ شهریه این مراکز در استان‌های مختلف، متفاوت خواهد بود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *