سرپرست شهر جدید پرند: برنامه‌ای برای ساخت پل عابرپیاده در این شهر نداریم

سرپرست شهر جدید پرند: برنامه‌ای برای ساخت پل عابرپیاده در این شهر نداریمبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از شهروندان شهرستان پرند با ارسال پیامک به بخش #تهران_ما باشگاه خبرنگاران جوان درخواست پیگیری مشکلات شهری در این شهرستان را داشت.

این شهروند نوشته بود: شهر جدید پرند هیچگونه پل عابری ندارد و فاز چهار که هنوز خاکی و آسفالت نشده است و مترو پرند چه زمانی درست می‌شود؟


بیشتر بخوانید: پرونده مسکن مهر پرند تا شهریور ۹۸ بسته می‌شود/ اتصال مترو به پرند در آینده‌ای نزدیک 


پاسخ شهرداری پرند؛

حسنی سرپرست شهر جدید پرند در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره این موضوع گفت: در حال تحویل گرفتن شهر جدید پرند از شرکت عمران هستیم و یک تا دو ماه آینده زمانی که شهر را به طور کامل از شرکت عمران تحویل بگیریم فاز‌های دو به بعد را آسفالت می‌کنیم.

او ادامه داد: کار‌های مکاتباتی برای آسفالت خیابان‌ها انجام شده و بعد از تحویل شهر آسفالت خیابان ها را شروع می‌کنیم.

سرپرست شهر جدید پرند درباره تاسیس پل عابر در شهر جدید پرند، گفت: هنوز برنامه‌ریزی برای ساخت پل عابر انجام نشده است و فقط یک نقطه حادثه خیز در مقابل دانشگاه آزاد بررسی شده و با رایزنی‌هایی که انجام دادیم به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم تا پل عابر مکانیزه در این محل نصب شود.

حسنی درباره مترو پرند بیان کرد: متروی پرند متولی آن شرکت عمران و شهرداری تهران است و شهرداری پرند در این مورد اطلاعی ندارد چرا که به حوزه فعالیتی ما مربوط نیست.

انتهای پیام/

متولی ایجاد مترو در شهرجدید پرند فرمانداری نیست

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *