سردار غیب پرور با سرلشکر جعفری دیدار کرد

سردار غیب پرور با سرلشکر جعفری دیدار کردبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، عصر امروز (شنبه) سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین با سردار سرلشکر محمدعلی جعفری مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه الله (عج) دیدار و گفتگو کرد.

سردار غیب پرور ضمن خدا قوت به پاس ۱۲ سال مجاهدت‌های سرلشکر جعفری، هدف از این دیدار را هماهنگی، هم افزایی و تحکیم روابط بین بسیج و قرارگاه فرهنگی اجتماعی بر اساس تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب برشمرد.

سردار غیب پرو با اشاره به حضور ۴۶۵۵ گروه جهادی در مناطق سیل زده گفت: حضور گروه‌های جهادی همان مجاهدت‌هایی است که رزمندگان ما در دفاع مقدس انجام می‌دادند که با گسترش این گروه‌های جهادی در سطح جامعه می‌توان خدمات فرهنگی و اجتماعی ارزشمندی به عموم ارائه کرد.

در ادامه سردار سرلشکر جعفری مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه الله (عج) ضمن خیر مقدم گفت: ما در قرارگاه آمادگی پیاده سازی فرامین مقام معظم رهبری در مسائل مختلف فرهنگی و اجتماعی را داریم که در این بین از وجود جوانان مومن بسیجی استقبال خواهیم کرد تا یک هم افزایی در مجموعه‌های فرهنگی سپاه بوجود آید.

سرلشکر جعفری در همین خصوص ادامه داد: با یک سیاستگذاری واحد و یکسان سعی داریم برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گام موثری برداریم تا از این طریق، انتقال تجربیات، توانمندسازی و الگو‌های برتر به جامعه ارائه گردد.

سرلشکر جعفری در پایان به نقش خواهران در قرارگاه اشاره کرد و افزود: در قرارگاه فرهنگی اجتماعی از توان و ظرفیت حداکثری خواهران در محله ها، روستا‌ها و شهر‌ها استفاده خواهیم کرد تا با ایجاد گروه‌هایی در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی و قرآنی و … مشکلات پیش روی حل گردد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *