سازمان عقیدتی سیاسی در خط مقدم مبارزه با هجمه فرهنگی قرار دارد

سازمان عقیدتی سیاسی در خط مقدم مبارزه با هجمه فرهنگی قرار داردبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی آجا در دیدار با حجت‌الاسلام عباس محمد حسنی رئیس این سازمان، گفت: به دلیل وجود نعمت سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش، خدا را شاکریم و به روح آینده‌نگر حضرت امام(ره) درود می‌فرستیم که با تدبیر ایشان این سازمان تاسیس شد و هرچه زمان می‌گذرد، برکت وجودی این سازمان بیشتر احساس می‌شود.

وی ضمن تشکر از پیشکسوتان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، افزود: ما به نمایندگی از همه فرماندهان اینجا حضور داریم و از زحمات و تلاش‌های همه کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، تشکر می‌کنیم.

امیر سرلشکر موسوی، حضور روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه در ۳۷۲ نقطه از کشور، که بمناسبت سالروز تاسیس این سازمان انجام شد را رزمایشی بزرگ برای تشریح اقدامات ارتش انقلابی برشمرد و اظهار امیدواری کرد، به زودی شاهد نتایج مثبت این اقدام بزرگ باشیم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به شاخص‌های ارتش مبنی بر «معنویت محوری»، «سلسله مراتب»، «نظم و انضباط» و «سلامت کارکنان»، گفت: نقش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در بخش قابل توجهی از این ارزش‌ها، برجسته و تعیین کننده است.

وی با تاکید بر اینکه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، نقش اول را در «معنویت محوری» دارد، تصریح کرد: سازمان عقیدتی سیاسی در به تصویر کشیدن اقتدار و توان ارتش مسئولیت سنگینی را عهده دار است؛ البته معتقدیم که اگر در مسیر حق، تدبیر و تلاش کرده و وقت بگذاریم دریچه‌های موفقیت به روی ما باز می‌شوند.

فرمانده کل ارتش به نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره و تاکید کرد: دشمنان و در راس آنها آمریکا، ده هامیلیون دلار سرمایه‌گذاری می‌کنند تا با انواع و اقسام روش‌ها، نقاط ضعف ما را بزرگ جلوه دهند و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با امکانات محدودی که در اختیار دارد باید همچون سدی در مقابل هجمه‌های سیل آسای دشمنان قرار گرفته و جامعه ارتش را از آسیب‌های آن، ایمن سازد.

وی ادامه داد: بازدید و دیدار های انجام شده با کارکنان یکان‌های ارتش گویای این است که عملیات روانی دشمنان تاثیر چندانی نداشته و کارکنان ولایتمدار ارتش در دفاع از تمامیت ارضی کشور سر از پا نمی شناسند و این نشان دهنده بصیرت آنهاست.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به روند رو به رشد ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: انسان با دیدن این پیشرفت ها روز به روز بر ایمانش افزوده شده و شاهد تحقق وعده‌های الهی است.

وی با تاکید بر اینکه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در خط مقدم مبارزه با هجمه فرهنگی دشمنان قرار دارد، گفت: ما سختی و سنگینی کار این نهاد مقدس را می‌فهمیم و موفقیت‌هایش را درک می‌کنیم.

فرمانده کل ارتش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا تصریح کرد: روح و یاد شهدا تکلیف و راه‌ را برای ما مشخص وترسیم کرده است و اجازه رکود، توقف و تخلف از مسیر را نمی‌دهد.

امیر سرلشکر موسوی در پایان، وجود مبارک فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی)، شهدا و نیروی انسانی فعال، پاک و سالم را سرمایه باارزش، انرژی و قوت قلب برای حرکت انقلابی ارتش عنوان کرد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *