ساخت و ساز کلید حل مشکلات تهران/ شهرداری همانند دولت به درآمدهای نفتی تکیه کرده است

ساخت و ساز کلید حل مشکلات تهران است / شهرداری همانند دولت به درآمدهای نفتی تکیه کردهنامزد تصدی شهرداری تهران با بیان اینکه ساخت و ساز کلید حل مشکلات تهران است، گفت: باید سرانه فضای سبز از ۱۶٫۵ به ۱۷٫۵ درصد افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید کامل تقوی نژاد نامزد تصدی شهرداری تهران در نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، بخشی از برنامه‌های خود برای اداره شهرداری تهران را به اعضای شورای شهر ارائه کرد.

نامزد تصدی شهرداری تهران با بیان اینکه برای ارائه این برنامه با بزرگان اصلاحات مشورت و از آن‌ها کسب اجازه کرده‌ام، گفت: من هرجا که بوده‌ام مدیر خلق درآمد بودم، نه خلق هزینه.

نامزد تصدی شهرداری تهران با اینکه معتقدم چالش مالی، ابرچالش شهرداری است، گفت: شهرداری تهران در طول شورای شهر است و ما ۲۲ نفر هستیم.

وی با بیان اینکه بالاتر از میدان انقلاب چهار برابر بیشتر از سایر نقاط شهر فضای سبز دارد، گفت: این بخش باید هزینه‌های بیشتری را بپردازد.

تقوی نژاد با بیان اینکه ساخت و ساز کلید حل مشکلات تهران در شرایط تحریم است، گفت: باید سرانه فضای سبز از ۱۶٫۵ به ۱۷٫۵ درصد افزایش یابد.

در حال تکمیل…

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *