زیارت اهل قبور در پنجشنبه و جمعه آخر سال را به زمان دیگری موکول کنید

مردم زیارت اهل قبور در پایان سال را به زمان دیگری موکول کنند/ کاهش چشمگیر آمار فوتی ها در تهرانسعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درخصوص تمهیدات سازمان بهشت زهرا(س) پس از شیوع کرونا در پایتخت گفت: سازمان بهشت زهرا (س) یکی از سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری تهران است که بدون تعطیلی در کنار خانواده‌های متألم و دردمند قرار دارد؛ این سازمان از همان ساعات اولیه با تشکیل ستاد بحران و تدوین دستورالعمل‌های لازم و همچنین هماهنگی با دستگاه‌های ذی ربط به ویژه وزارت بهداشت با آمادگی کامل در کنار سایر نهادهای خدماتی کنار شهروندان بوده است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران  در خصوص برگزاری آیین پنجشنبه و جمعه پایانی سال نیز گفت: سازمان بهشت زهرا (س) مانند هر سال از ماه‌ها پیش برای این مراسم و آیین ایرانی اسلامی خود را آماده می‌کند، اما در این شرایط و با توجه به اهمیت رعایت نکات بهداشتی و توصیه‌ها و اقدامات لازم جهت پیشگیری از بیماری کرونا به شهروندان توصیه می‌کنیم که بعد از سپری شدن این بحران و فروکش کردن ویروس کرونا در ماه‌های اردیبهشت و بعد از آن به بهشت زهرا (س) تشریف بیاورند.


بیشتر بخوانید: ۳ سوله مدیریت بحران مجهز به تجهیزات بیمارستانی شدند


خال ادامه داد: از هموطنان می‌خواهم به هیچ وجه به آمارهای غیرواقعی پخش شده در شبکه‌های مجازی توجه نکنند، چراکه این آمارها صحت ندارد و تنها مرجع رسمی اعلام آمار وزارت بهداشت است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران با تأکید بر اینکه این سازمان به عنوان یک سازمان خدمات رسان و جهادگر در کنار مردم قرار دارد و سعی و تلاش آن بر این است که از غم و اندوه آن‌ها بکاهد، افزود: گاهی شاهد انتشار برخی کلیپ‌ها در فضای مجازی هستیم که این‌ها سندیت ندارد و نباید مردم به آن‌ها توجه کنند.

او افزود: مجموعه بهشت زهرا (س) تلاش می‌کند تا در کمال آرامش و تکریم و احترام پذیرای مردم داغدیده باشد، هرچند که آرزوی قلبی ما این است که مردم در سلامت باشند، اما در صورت مراجعه به سازمان بهشت زهرا (س) تمام تمهیدات مورد نظر اندیشیده شده است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران با تأکید بر رعایت تمام موارد بهداشتی مورد نیاز و مسائل شرعی در بهشت زهرا(س) اظهار داشت: برای تمام متوفیان موارد شرعی با نظارت کامل انجام می‌شود و همچنین تمام اماکن و امکانات بهشت زهرا (س) به صورت روزانه و در چندین نوبت ضدعفونی می‌شود.

خال تصریح کرد: ناوگان حمل و نقل بهشت زهرا(س)، پرسنل و تمام لوازم مصرفی هر روز و پس از هر مأموریت مورد گندزدایی و ضدعفونی قرار می‌گیرد.

او خاطرنشان کرد: در کنار این موضوع لوازم و تجهیزات فردی مورد نیاز پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در اختیارشان قرار گرفته تا بتوانند از خود در برابر بیماری‌های احتمالی محافظت دقیقی داشته باشند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران درباره اقدامات در نظر گرفته شده برای کارکنان این سازمان گفت: کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) به صورت روزانه چکاپ سلامت شده و تب سنجی می‌شوند تا خدای نکرده سلامتی آن‌ها به خطر نیافتد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا(س) با پرسنل  ایثارگر در کنار کادر درمان و پزشکی کشور ایستاده است تا به فوت شدگان احتمالی خدمت رسانی کند، هرچند که آرزوی قلبی ما این است که مردم در سلامت باشند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *