رصد دائم عملکرد مدیران شهری/ بکارگیری ۲۰۰ دستگاه ماشین مکانیزه برف روب در معابر

رصد دائم عملکرد مدیران شهری/ بکارگیری ۲۰۰ دستگاه ماشین مکانیزه برف روب در معابرحمید موسوی شهردار منطقه یک تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین تمهیدات شهرداری منطقه برای مدیریت بارش‌های پیش‌رو در پایتخت با تأکید بر این نکته که ۱۱۰ هزار کیسه شن و نمک در مخازن منطقه یک تهران برای استفاده شهروندان تعبیه شده است، گفت: ۱۱۰ هزار کیسه شن در ۴۰۰ مخزن شهرداری منطقه در نقاط حساس و برف‌گیر پایتخت جانمایی و تعبیه شده است و در کنار آن نیز شهرداری در مجاورت ساختمان ستادی منطقه محل دپوی فله‌ای شن و نمک را در نظر گرفته است.

شهردار منطقه یک تهران تصریح کرد: شهروندان می‌توانند بنا به احتیاج برای جلوگیری از یخ زدگی رمپ های ورودی منازل خود از  کیسه‌های شن و نمک به صورت نامحدود استفاده کنند.


بیشتر بخوانید: شهردار ناحیه ۵ منطقه ۱ تهران برکنار شد/ موسوی دومین قربانی قصور مدیریت شهری 


موسوی با تأکید بر این نکته که نقاط حساس و برف‌گیر معابر منطقه یک تهران پس از بارش برف تهران شناسایی شده است، گفت: پس از شناسایی نقاط حساس و برف‌گیر منطقه، ما در مدیریت شهری نقاط ضعف مدیریت خود را شناسایی کردیم و امروز با آمادگی بیشتر می‌توانیم مدیریت بارش های پیش رو را انجام دهیم.

او تصریح کرد: تعداد ۲۰۰ دستگاه ماشین مکانیزه برف‌روب برای مدیریت بارش‌های پیش‌رو در معابر منطقه یک تهران جایگذاری شده است.

شهردار منطقه یک تهران در پاسخ به این سوال که تغییرات مدیریت در سطح شهرداران نواحی ۱۰ گانه منطقه تا چه زمانی ادامه دارد، تصریح کرد: رصد و پایش عملکرد شهرداران نواحی به صورت مستمر انجام می‌شود و هر گاه نیاز به جابه‌جایی و ایجاد روحیه جدید در بین مدیران باشد این اقدام (جابه‌جایی مدیران شهری منطقه) انجام می‌شود.

انتهای پیام/

مدیریت شهری نقاط ضعف خود را شناسایی کرده است

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *