ربیعی چوب ناکارآمدی مدیرانش در سازمان تأمین اجتماعی و شستا را می‌خورد

آزادی‌خواه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

ربیعی چوب ناکارآمدی مدیرانش در سازمان تأمین اجتماعی و شستا را می‌خورداحد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اظهارات برخی افراد مبنی بر اینکه استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس تسویه حساب سیاسی است، اظهار کرد: متأسفانه در استیضاح برخی از وزرا دخالت‌های سیاسی وجود دارد و در استیضاح‌های گذشته هم از این سیاسی‌کاری‌ها دیده‌ایم.

وی با بیان اینکه ربیعی از بین وزرایی که بحث استیضاح‌شان مطرح است یکی از مظلوم‌ترین وزراست، گفت: ربیعی چوب ناکارآمدی تیمش به خصوص در سازمان تأمین اجتماعی و شستا را می‌خورد و اگر افراد کارآمدتر و سالم‌تری را در آنجا می‌گذاشت، کار به آنجا نمی‌رسید.

نماینده مردم ملایر تصریح کرد: شش ماه پیش هم استیضاح علی ربیعی برگزار شد و وی باید در این مدت تغییراتی را در وزارتخانه خود اعمال می‌کرد، اما ضعف بسیاری از افراد در این وزارتخانه منجر به مطرح شدن دوباره استیضاحش شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی با اشاره به اینکه علاوه بر این استیضاح، استیضاح چند تن دیگر از وزرا هم مطرح است، تصریح کرد: در شرایط فعلی برای ما تغییر تیم اقتصادی دولت حائز اهمیت است.

آزادی‌خواه بیان کرد: انتظارمان این بود که رئیس جمهور در زمان مقرر تدبیر می‌کرد و قبل از آن که مجلس وارد بحث استیضاح وزرا شود، جابجایی‌هایی را در دولت انجام می‌داد، اما وی صرفا به یک جابجایی در بانک مرکزی اکتفا کرد و معنایش آن بود که عزمی برای تغییر دیگر اعضای کابینه ندارد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *