ربودن کودک ۳ ساله برای رفع افسردگی زن مطلقه

ربودن کودک 3 ساله برای رفع افسردگی زن مطلقهبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ فرج شجاعی، رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: ۱۱ مرداد ماه ۹۷، فردی با مراجعه به پلیس آگاهی اظهار داشت که دختر بچه سه ساله اش به نام هانیه در کوچه روبروی منزل مشغول بازی بوده که پس از مدتی ناپدید شده و جستجو برای پیدا کردن وی فایده‌ای نداشته است.

وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از بررسی دوربین‌های مداربسته متوجه شدند خانمی میانسال طفل را جلو منزل ربوده و با یک دستگاه سواری پیکان از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی موفق شدند محل اختفای آدم ربا را در یکی از روستا‌های شهرستان شیراز شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس افزود: پس از انتقال متهم به پلیس آگاهی در بازجویی فنی و تخصصی اعتراف کرد و مدعی شد مدت ۱۵ سال است که از همسرش جدا شده و به دلیل افسردگی و تنهایی و پر کردن خلا‌های روحی و عاطفی، تصمیم به ربودن کودک کردم.

شجاعی ادامه داد: کودک معصوم پس از گزارش سلامتی و معاینه، به مادرش تحویل و آدم ربا با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل و از آن طریق روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس عنوان داشت: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت، آسایش شهروندان را برهم بزنند و در صورت هرگونه اقدام غیر قانونی با هنجارشکنان قاطعانه برخورد می‌شود.

منبع: رکنا

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *