دیدار وزیر کشور ترکیه با رحمانی فضلی/موضوعات امنیتی و مرزی دوجانبه محور اصلی مذاکرات است

دیدار وزیر کشور ترکیه با رحمانی فضلی/ شجاعی کیاسری: مبارزه با تروریسم و موضوعات امنیتی و مرزی دوجانبه محور اصلی مذاکرات خواهد بودبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ شجاعی کیاسری رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور گفت: وزیر کشور ترکیه برای دیدار با همتای ایرانی خود و گفتگو پیرامون تحولات منطقه ای، همکاری‌های مشترک در مبارزه با تروریسم در منطقه وموضوعات امنیتی ومرزی دوجانبه در رأس یک هیأت سیاسی امنیتی از جمله فرماندهان ژاندارمری و پلیس ترکیه امروز وارد تهران شد.

کیاسری در این باره گفت: وزیر کشور ترکیه در ادامه تماس‌های دیپلماتیک بین دو کشور ایران و ترکیه، عصر امروز با عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران دیدار می‌کند.

وی افزود: در این دیدار، عارف چتین، فرمانده نیرو‌های ژاندارمری ترکیه و سلامی آلتین اوک، رئیس پلیس ترکیه نیز وزیر کشور ترکیه را همراهی می‌کنند.

گفتنی است؛ بررسی حادثه واقع شده در روز‌های اخیر در اثر حمله تروریستی به یک هیئت متشکل از نظامیان و مهندسین ایرانی، که به شهادت یک نیروی مرزبانی و مجروح شدن ۷ تن دیگر انجامید، از جمله مباحث مورد بررسی در دیدار امروز وزرای کشور ایران و ترکیه است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *