دنده عقب در جاده قدیم تهران به کرج فاجعه به بار آورد

دنده عقب رفتن در جاده قدیم تهران به کرج کار دست راننده خودروی جک دادبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت گفت: حوالی ساعت ۰۷:۱۵ صبح امروز در مسیر شرق به غرب جاده قدیم تهران – کرج، قبل از داروگر، راننده یک دستگاه سواری جک که با حرکت دنده عقب در این محور در حال تردد بود، باعث برخورد شدید یک دستگاه کامیون هیوندای از عقب با خودروی سواری شد.

بنا بر این گزارش بر اثر شدت ضربه، کامیون واژگون شد و هر ۲ وسیله نقلیه خسارت بسیار سنگینی را متحمل شدند.

در این گزارش آمده است: خوشبختانه این تصادف خسارت جانی در پی نداشت. اما سبب بروز ترافیک سنگینی در این محور شد که با مراجعه سریع عوامل پلیس راهور این ترافیک سریعا مهار شد و با جابجایی خودرو‌های آسیب دیده وضعیت ترافیکی به حالت عادی بازگشت.


بیشتر بخوانید: دستگیری سارقان موتورسکیلت و دوچرخه محله شهدا


مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت تاکید کرد: شهروندان توجه داشته باشند رانندگی با دنده عقب در معابر اصلی و بویژه بزرگراه‌ها بسیار خطرناک است. به واسطه اینکه رانندگان عبوری با سرعت بالا در حال حرکت هستند و اصلا توقع رویارویی با یک خودرو که در حال حرکت به صورت دنده عقب است را در این معابر ندارند. از تمامی رانندگان درخواست می‌شود تحت هیچ شرایطی در این معابر با دنده عقب حرکت نکنند تا از بروز سوانحی از این دست جلوگیری شود.

انتهای پیام/

خسارت بر دو وسیله نقلیه بر اثر تصادفی سنگین

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *