دشمنان درباره خانه و فرهنگ کهن ما دخالت نکنند

دشمنان درباره خانه و فرهنگ کهن ما دخالت نکنندبه گزارش خبرنگار احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله سید هاشم بطحائی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری در کنگره حزب رفاه ملت ایران گفت: مهم‌ترین موضوع در میان انسان‌ها قرار داد و عهدنامه است که مهم‌ترین آن بین خدا و انسان است.

وی ادامه داد: به انسان هشدار داده شد که رقیبت شیطان است، اما انسان فریب خورد و عهد شکست.

آیت الله بطحائی تصریح کرد: تمام بدبختی بشر در این پنج قاره عهد شکنی است و مشکل ما عهد شکنی، پیامبر اکرم (ص) آمد تا عهد را اجرا کند، اما سه سال او را تحریم کردند و سه سال مردم در گرسنگی و تشنگی بودند، اما کم نیاورد.

وی گفت: آمدند و گفتند شاید پیامبر(ص) به دنبال مال، مقام است لذا به ایشان گفتند که رئیس قبایل شود، اما ایشام قبول نکردند.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان ادامه داد: در کشور ما انقلاب اجرای عهدنامه است، شما تنها ملتی هستید که در طول این سال‌ها انقلاب کرد و عهدنامه خدا را اجرا کرده است.

آیت الله بطحائی اظهار کرد: صحبت ما با دنیا این است که با تهدید‌های اقتصادی و نظامی ما را تهدید نکنید از شرک دست بردارید ما با شما مذاکره کنیم. خود را در قدرت‌های سیاسی و اقتصادی و نظامی آماده کنید. قدرتمند شوید تا به سرتان نزنند دیانت نامه و سیاست نامه ما قرآن است و قرآن کتاب روز است.

نماینده مردم تهران در خبرگان رهبری با اشاره به پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران گفت: ترامپ نه آدم سیاسی و نه نظامی است، او دوره گرد بوده و الان کار دوره گردی می‌کند، حال او پیشنهاد مذاکره می‌دهد. آنها می‌گویند دست از پیشرفت نظامی و اقتصادی و بهداشتی و… بردارید در صورتی که مذاکره باید درباره این باشد که دست از خشونت بردارند.

آیت الله بطحائی بیان کرد: ترامپ با همه ناموزون بودنش از فرعون بدتر نیست بلکه مسیحی است و خدا را قبول دارد، مذاکره ما ایدئولوژیکی است.

وی افزود: جنگ و سر و صدا‌هایی که در ایران است بر سر اسلام است، در زمان پهلوی هم محمدرضا شاه این را گفت که دین در نظام من جایی ندارد که امام(ره) او را بیرون کرد.

نماینده مردم تهران در خبرگان رهبری با بیان اینکه نظام شاهنشاهی ۲ هزار و ۵۰۰ سال در ایران ریشه کرده بود، گفت: درباره خانه و فرهنگ کهن ما دخالت نکنید مسئولان کمرشان را باید سفت ببندند، اگر این نظام چیزی شود در آخرت همه جزغاله می‌شوند. چیزی که بر سر ملت ایران آمد بر سر پیامبر(ص) نیامد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *