دستگیری ۵ عضو باند توزیع کننده گُل در غرب پایتخت

دستگیری 5 عضو باند توزیع کننده گُل در غرب پایتختبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در خصوص دستگیری اعضای یک باند بزرگ توزیع مخدر «گُل» در غرب تهران اظهار کرد: به دنبال گزارش‌های مردمی از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مخدر «گُل» در غرب تهران، همکاران ما در پایگاه نهم مبارزه با موادمخدر، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: پس از رصد اطلاعاتی و انجام اقدامات پلیسی در خصوص این باند مشخص شد ۵ عضو باند مذکور مبادرت به توزیع گسترده مخدر «گُل» در غرب پایتخت کرده و شبکه پیچیده‌ای برای توزیع این مخدر راه‌اندازی کرده‌اند.

 وی گفت: پس از تکمیل رصدهای اطلاعاتی و شناسایی‌های لازم، در نهایت عملیات دستگیری اعضای این باند کلید خورد و ماموران پلیس در حالی دستگیری این افراد را در دستور کار خود قرار دادند که اعضای باند مذکور در حال انتقال حدود ۱٫۵ کیلوگرم «گل» برای توزیع در مناطق مختلف تهران بودند.

بخشنده خاطرنشان کرد: در جریان این عملیات، اعضای این باند با دیدن ماموران اقدام به فرار کرده و بی توجه به دستورات مکرر ایست ماموران قصد گریز از دست آنها را داشتند که در نهایت همکاران ما مجبور به استفاده از سلاح شده و با به کارگیری قوانین استفاده از اسلحه، به سمت خودروی در حال فرار آنها شلیک کردند که در تعقیب و گریز انجام شده این افراد دستگیر و یکی از آنها از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان از دستگیری هر ۵ عضو این باند و کشف حدود ۱٫۵ کیلوگرم گل خبر داد.

 بخشنده گفت:اعضای این باند، مخدر گل را از سایر استان‌هایی که این ماده در آنها کشت شده بود وارد پایتخت کرده و اقدام به توزیع این مواد می‌کردند.

 انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *