دستگیری سردسته باند اراذل ستارخان در مرز بازرگان/ برخورد قاطع پلیس و دستگاه قضایی با ناامن کنندگان فضای اجتماعی

سرهنگ موسوی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

دستگیری اراذل و اوباش سطح یک ستارخان در مرز بازرگان/ برخورد پلیس و دستگاه قضایی با اراذل و اوباشسرهنگ سید کریم موسوی رئیس عملیات پلیس امنیت فاتب در حاشیه چهارمین مرحله طرح برخورد با مزاحمان و اراذل و اوباش پایتخت در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: اعضای یک باند ۵ نفره که از اراذل سطح یک پایتخت هستند، توسط پلیس دستگیر شدند.

وی افزود: این افراد طی چند روز گذشته به یک بستنی فروشی در خیابان ستارخان حمله کردند و با ایجاد رعب و وحشت به وسیله قمه و شمشیر نسبت به جمع آوری وسایل داخل این واحد صنفی اقدام کردند.

سرهنگ موسوی گفت: سردسته این باند که در درگیری هیچ دخالتی نداشت و فقط از بیرون اعضای باند را رهبری می‌کرد، در حالی که با یکی از همدستانش قصد خروج از کشور را داشتند طی یک عملیات توسط پلیس امنیت در مرز بازرگان شناسایی و دستگیر شدند.

در همین رابطه سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: اشخاصی که بخواهند با گردن کلفتی در سطح شهر برای شهروندان ایجاد رعب و وحشت کنند، گردنشان شکسته خواهد شد.

وی افزود: پلیس و دستگاه قضایی در زمینه برخورد با اراذل و اوباش و ناامن کنندگان فضای اجتماعی شهر مصمم است و طبق قانون با اشخاصی که بخواهند برای مردم مزاحمت ایجاد کنند و رفتارهای ناشایست انجام دهند، برخورد خواهد شد. افراد متخلف از کارشان درس عبرت بگیرند و از انجام اعمال خود پشیمان شوند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *