در وادی کور‌ها حتی افراد با عینک‌های واقعیت مجازی نیز همچنان کور هستند

واکنش سفارت ایران در بانکوک به اظهارات وزیر خارجه بحرین:

در وادی کور‌ها حتی افراد با عینک‌های واقعیت مجازی نیز همچنان کور هستندبه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سفارت کشورمان در تایلند، در پیامی توئیتری با انتشار تصویری از نقشه ایران و بحرین و تاکید بر وسعت و بزرگ بودن جمهوری اسلامی در برابر بحرین، به پاسخ مداخله‌جویانه وزیر امورخارجه این کشور به محمدجواد ظریف واکنش نشان داد؛ متن این پیام به شرح زیر است:

آقای خالد الخلیفه، شما به (اظهارت) محمدجواد ظریف درباره تصاویری که میلیون‌ها حرف دارد پاسخ دادید. چطور می‌خواهید به تصویر زیر جواب دهید؟ چه پاسخی به بد جلوه دادن یک ملت می‌دهید؟ حرف‌های عجیب و غریبی از یک دیکتاتوری قبیله‌ای درباره بزرگ‌ترین دموکراسی منطقه گفته می‌شود.

در این پیام سفارت کشورمان در بانکوک پس از ذکر نام محمدجواد ظریف به اشتباه املایی وزیر امورخارجه بحرین نیز اشاره شده است که نام خانوداگی ظریف را به انگلیسی اشتباه نوشته است.

بنابر این گزارش، خالد بن احمد، وزیر خارجه بحرین در واکنش به روایت تصویری محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران از وضعیت ترامپ و مشاورانش با انتشار تصویری از محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور پیشین ایران در صفحه توییتر خود نوشت: آقای ظریف، این تصویر یک میلیون حرف دارد؛ در رابطه با کوری و البته در رابطه با سوء نیت‌ها و اهداف سلطه‌گری و تحریف یک امت پرافتخار، ایران یک مساله است و شما یک مساله دیگر.

محمد جواد ظریف پیش از این با انتشار عکسی از ترامپ و مشاورانش در حساب کاربری خود در توییتر، سیاست‌های آمریکا در منطقه را شکست‌خورده خواند.

وی با انتشار این عکس نوشت: می‌گویند یک عکس هزار حرف دارد، اما این تصویر بیش از هزار حرف درباره چندین دهه سیاست شکست‌خورده آمریکا در منطقه ما دارد. در وادی کور‌ها حتی افراد با عینک‌های واقعیت مجازی نیز همچنان کور هستند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *